Дружба розв’яже руки й зупинить війну

Home | УКРАЇНА | Україна і світ | Дружба розв’яже руки й зупинить війну
image

Офіційний Мінськ запевняє, що територію Білорусі ніколи не використовуватимуть для агресивних дій проти України

Запитання, навіщо Президент Білорусі Олександр Лукашенко їде до Києва, у столиці майже не лунало. У програмі його офіційного візиту й так було розставлено крапки над «і»: обговорити розвиток політичної, торговельно-економічної та гуманітарної співпраці, узгодити підходи до подальшого розвитку прикордонного співробітництва. Закріпити домовленості документами.
Тема врегулювання конфлікту на українському сході викликала чи не найбільший інтерес, однак ані експерти, ані представники ЗМІ так і не дійшли однозначного висновку, з’ясовуючи, чи стане Мінськ безпековим гарантом для Києва. Навіть попри подальші заяви білоруського лідера.
Адже на 14—20 вересня заплановано спільне стратегічне навчання збройних сил РФ та Білорусі «Захід-2017». У ньому мають узяти участь майже 13 тисяч військовослужбовців. Міністр оборони Степан Полторак припустив, що це навчання може бути використано для початку агресії і проти України, і проти будь-якої країни Європи, яка має спільний кордон з Росією.
КОНТРАКТИ ОЦІНИЛИ У МІЛЬЙОНИ
Президент Республіки Білорусь спершу відвідав музей «Меморіал пам’яті жертв Голодоморів в Україні». А опівдні Президент Петро Порошенко зустрічав його на Банковій. Глави держав провели зустріч у форматі віч-на-віч, узяли участь у переговорах в розширеному складі, зробили заяви для журналістів і сприяли проведенню українсько-білоруського бізнес-форуму. Голова Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков заявив, що бізнеси обох країн демонструють зацікавленість у співпраці. На форум зареєструвалося майже 90 білоруських і понад 380 українських компаній.
«Ми завжди будували відносини на перспективах. На жаль, рекордний товарообіг, якого ми досягнули у 2012 році, істотно скоротився. Однак уже маємо привід для оптимізму. За п’ять місяців цього року товарообіг зріс на 45%. Він перевищує середні показники експорту з іншими країнами», — пояснив посадовець. Пізніше стало зрозумілим, що Україна й Білорусь сприятимуть зростанню товарообігу на 35% — до 5 мільярдів доларів.
Підприємці спробували знайти точки дотику щодо розвитку машинобудування, промисловості, сільського господарства, нафтохімії, енергетики та електротехніки, а ще — будівництва, розвитку інфраструктури, транспорту, туризму, фармацевтики. Цей захід дав змогу укласти контракти щонайменше на 45 мільйонів доларів.
Після того як глави держав зустрілися віч-на-віч, департамент прес-служби АП поінформував українців, що за результатами переговорів напрацьовуватимуть нові формати й орієнтири дорожньої карти співпраці України й Білорусі. Прес-служба Президента Білорусі процитувала слова Олександра Лукашенка, який заявив, що регулярні зустрічі з Петром Порошенком сприяють розвиткові економік держав. «Ви можете розраховувати на те, що якщо ми щось вміємо і можемо зробити для України, то ми це зробимо», — наголосив Олександр Лукашенко.
Заява для представників ЗМІ розпочалася з важливого анонсу. На понеділок 24 липня заплановано телефонні переговори у нормандському форматі. «Відбудуться телефонні переговори в нормандському форматі, і я вимагатиму негайного реального забезпечення режиму припинення вогню на всій лінії зіткнення», — підкреслив глава Української держави.
Потім він інформував присутніх про події на сході України, зазначивши, що в період російської агресії загинуло 11 тисяч українців: «Щодня ми проводжаємо в останню путь своїх кращих синів. І лише за останні два дні агресор убив вісьмох наших захисників».
КОРДОН МАЄ СЛУГУВАТИ МИРУ
Наступна новина стосувалася запевнення Президента Білорусі Олександра Лукашенка. Він дав зрозуміти Президентові України, що територію Білорусі ніколи не використають для агресивних дій проти нашої країни.
Олександр Лукашенко готовий зробити все, що йому доручать президенти України і Росії для допомоги у врегулюванні конфлікту на Донбасі. Дослівно фраза звучала так: «Хочу сказати коротко про свою позицію вкотре, вона анітрохи не змінилася щодо тих відомих конфліктів, які відбуваються в Україні. Ви повинні розуміти: я ніколи не ставив перед собою мету бігти попереду паровоза або поспішати поперед батька в пекло, як у нас, в Україні, в Росії й Білорусі говорять. Я робив, роблю й робитиму лише те, про що мене попросять два президенти. Мені Петро Олексійович і Володимир Володимирович доручили організувати цю зустріч у Мінську, це не моя була ініціатива. Мені сказали, як це зробити, я це зробив. Претензій немає. Потім Петро Олексійович звернувся до мене щодо контактної групи».
На це глава Української держави відповів словами подяки за підтримку та запевненнями, що територія Республіки Білорусь ніколи не стане плацдармом для агресивних дій проти України, а українсько-білоруський кордон ніколи не буде кордоном війни.
 «І за умови невиконання рішень «Великої сімки», досягнутих в Італії, зокрема й щодо посилення санкцій, ми не можемо і не будемо спостерігати за брутальним порушенням мінських домовленостей», — додав він. Про мінські домовленості йшлося як про єдиний і безальтернативний документ з деескалації конфлікту та деокупації українських територій.
Загалом Президент високо оцінив офіційний візит Олександра Лукашенка в Україну. Він вважає це вагомим підтвердженням добросусідських відносин, заснованих на принципах рівноправного партнерства й довіри. «Скажу більше: це візит не просто надійного партнера України, а й хорошого друга, мого і України, який завжди готовий нас підтримати, — додав глава держави. — Ця підтримка особливо важлива в контексті сучасних викликів миру й стабільності в нашому регіоні. Ми всі знаємо назву цих викликів. Вони не ефемерні, а цілком реальні. На жаль, це російська агресія, яка не зупиняється ні на день, ні на хвилину».
Катерина МАЦЕГОРА

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (45 posted):

Fannietweno on 17/08/2017 11:10:43
avatar
Day ago i got some amazing info about Omega 3 foods and now i very want to get it. But i need a quality, some premium omega 3 fish oil. I've got this <a href=https://www.omega-3.club/premium-fish-oil-carlson.html> premium omega 3 fish oil </a> url. What do you think about Carlson brand?
Thumbs Up Thumbs Down
0
Fannietweno on 16/08/2017 14:29:37
avatar
Some time ago i read new shocking info about Omega 3 stuff and now i very wanna buy it. But i need a quality, only premium omega 3 fish oil. I've found this <a href=https://www.omega-3.club/premium-fish-oil-carlson.html> premium omega 3 fish oil </a> url. What do you know about Carlson name?
Thumbs Up Thumbs Down
0
Avia777Scub on 16/08/2017 03:13:47
avatar
<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

авиабилеты владикавказ москва дешево +по акции s7
скидки +на авиабилеты аэрофлот
самые дешевые билеты +на самолет
купить дешевые авиабилеты онлайн официальный сайт
сайт дешевых билетов +на самолет
Thumbs Up Thumbs Down
0
Avito777brapy on 15/08/2017 08:59:30
avatar
<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм @t.me/avito50 </b>
________

авито бесплатные объявления нижний
авито санкт
авито пакет +для новорожденных
пополнение баланса авито
авито бесплатно нижний новгород
Thumbs Up Thumbs Down
0
Pearlgex on 14/08/2017 03:05:00
avatar
Yesterday i got some interesting info about Omega 3 stuff and now i really wanna get it. But i'm not really sure which benefits will i have. I've got this <a href=https://buy-omega-3.com> omega 3 info </a> , and currently i wanna buy it with lowest price. Any idea?
Thumbs Up Thumbs Down
0
Dol11larsicy on 13/08/2017 17:31:52
avatar
<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Крымск. Решение любого вопроса по Благоустройству Краснодара и края. Качественно

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ ... +7 (861) 241 2345
___________________________
прибрежный благоустройство
благоустройство рязанского района
асфальтирование и благоустройство в спб
территории придворова благоустройство
благоустройство контроль качества
Thumbs Up Thumbs Down
0
Pearlgex on 13/08/2017 09:14:47
avatar
Day ago i got some interesting info about Omega 3 foods and now i really wanna buy it. But i'm not absolutely sure which pluses will i have. I've got this <a href=https://buy-omega-3.com> omega 3 info </a> , and now i want to buy it with lowest price. Any idea?
Thumbs Up Thumbs Down
0
Pearlgex on 12/08/2017 16:20:10
avatar
Day ago i read some shocking info about Omega 3 stuff and now i very wanna buy it. But i'm not really sure which benefits will i have. I've got this <a href=https://buy-omega-3.com> omega 3 info </a> , and now i wanna get it with best price. Any idea?
Thumbs Up Thumbs Down
0
Dol33larsicy on 12/08/2017 11:54:49
avatar
<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#eeZ17Ut42f>
<img>http://0.00000007.ru/3#0HYF2470P2</img>
</a>
------------------------
Стабильно огромное количество socks и proxy серверов онлайн
в данный момент: 33557 IP в 198 странах мира
<b>Высокая анонимность - мы гарантируем, что наши эксклюзивные прокси сервера полностью анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех без исключения соединений без применения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Сокрыть или поменять ваш IP можно 2-я кликами мыши.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ дешевые цены на безлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при завершении срока действия аккуанта.
ICQ бот на всех тарифных планах!
<b>Профессиональная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что требуется для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#HG1yPPreg9>Vip proxy</a>
__________
+как обойти блокировку видео вконтакте
платные прокси сервера россии
магазин анонимных прокси
касперский ключи прокси россия
Thumbs Up Thumbs Down
0
Pearlgex on 12/08/2017 00:05:10
avatar
Day ago i read some cool info about Omega 3 stuff and now i very wanna get it. But i'm not 100% sure which pluses will i have. I've got this <a href=https://buy-omega-3.com> omega 3 info </a> , and currently i want to purchase it with good price. Any idea?
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 4 5 next total: 45 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: