Демократія в Європі не має права на поразку

Home | УКРАЇНА | Україна і світ | Демократія в Європі не має права на поразку
image

Із трибуни ПАРЄ Петро Порошенко доводив необхідність солідарності з Україною в обстоюванні її суверенітету й територіальної цілісності
Під час візиту до Страсбурга Президент Петро Порошенко зустрівся з новообраним головою Парламентської асамблеї Ради Європи Стеллою Кіріакідес. Її було обрано на цю важливу посаду після відставки попередника Педро Аграмунта, що відбулася в межах осінньої сесії організації.
Глава нашої держави висловив переконання, що Парламентська асамблея Ради Європи і надалі дотримуватиметься своєї принципової позиції стосовно неможливості повернення РФ до повноцінної роботи в асамблеї без повного виконання всіх вимог і принципів, які обстоює Рада Європи.
Петро Порошенко поінформував про перебіг реформ в Україні. Стелла Кіріакідес привітала нашу країну з поступом у впровадженні цих назрілих змін.
ТРИ РОКИ УМИРОТВОРЕННЯ
Найважливішою метою візиту Президента став його виступ на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи. Там він одразу наголосив, що за останні три роки поведінка Росії стосовно України та її блюзнірське ставлення до основних демократичних цінностей вільного світу не зазнали жодних змін. Як колишній представник України в ПАРЄ він розуміє, яка відповідальність лежить на плечах членів асамблеї, особливо за нинішніх проявів крайнього популізму, численних кібератак, відвертої збройної агресії та агресивних інформаційних кампаній.
Президент розраховує на підтримку ПАРЄ України. «Я б щиро хотів виступати перед вами зі словами про те, що війну проти моєї держави вже завершено, що в межах міжнародно визнаних кордонів України завершено бойові дії й зухвалу окупацію частин нашої суверенної території. Що в Україні на визволених територіях, знекровлених бойовими діями тих, хто каже, що «нас там нет» і окупаційним режимом, поступово відновлюється мирне життя. На жаль, і через понад три роки з часу мого виступу перед вами ми все ще не наблизилися до цієї перспективи», — нагадав Європі  Петро Порошенко.
Тому досі спільними зусиллями доводиться шукати відповіді на російську агресію. «Агресію, яка перетворилася на брутальний наступ не лише проти України, а й проти прав людини у самому центрі Європи. Росія продовжує нахабно порушувати взяті на себе зобов’язання. Так само Москва продовжує нахабно заплющувати очі на наші наполегливі заклики, на заклики міжнародної спільноти повернутися у міжнародне правове поле», — наголосив глава держави, нагадавши, що ці вимоги чітко зафіксовано і в резолюціях ПАРЄ.
«Однак Росія вдає, що йдеться не про неї. Москва і надалі ігнорує свої зобов’язання в межах мінських домовленостей. Її війська досі перебувають на території України — у Криму і на Донбасі. Зброю так само постачають створеним Росією незаконним формуванням», — цитує департамент прес-служби АП слова Петра Порошенка.
При цьому наша країна вдячна ПАРЄ за солідарність у захисті її суверенітету та відновленні територіальної цілісності, за те, що тут солідарно стали на захист України із самого початку російської агресії. «Народ України завжди пам’ятатиме руку підтримки, простягнуту нам європейськими друзями в найважчий момент нашої історії», — сказав глава держави, підкресливши, що за останні три роки міжнародна коаліція на підтримку України і верховенства міжнародного права лише зміцніла.
Він нагадав, що рік тому асамблея ухвалила резолюцію «Про політичні наслідки російської агресії в Україні», яка встановила, що «лише значний та видимий прогрес в імплементації може стати основою для відновлення повноцінного діалогу з асамблеєю на основі взаємної поваги».
Асамблея тоді справедливо зберігала за собою право анулювати повноваження російської делегації, якщо Росія продовжуватиме окупацію суверенних територій України. Жодного із критеріїв Росія не виконала. Ідеться не просто про виконання положень рутинного документа. За цими положеннями — людські долі й життя багатьох наших співгромадян.
КОЛИ УСВІДОМЛЯТЬ БЛЮЗНІРСТВО КРЕМЛЯ?
Присутнім Петро Порошенко запропонував поміркувати, чи є під∂рунтя повернення до звичного ведення справ з Росією в асамблеї чи на будь-якій іншій міжнародній політичній платформі. «У цей момент небезпеки будьмо щирими одне з одним і з собою. Мета російської агресії — знищити демократію, ліберальні свободи і права людини. Вони роблять це в одних місцях — з танками і в інших — за допомогою фальшивих новин. В одному випадку вони порушують основні принципи міжнародного права, в іншому — маніпулюють свідомістю», — констатував Петро Порошенко, висловивши переконання, що світова спільнота «не має права на поразку перед цією загрозою».
За останні роки вишуканість російської інформаційної війни відчули на собі й члени Ради Європи. «Неодноразово стикалися з тим, як мова ненависті, насильства та дискримінації маскувалася під гаслами свободи слова. Росія намагається використовувати проти демократичної спільноти наші ж здобутки», — звернувся до членів ПАРЄ Петро Порошенко.
Нині Росія створює ті самі загрози, що постали перед Європою 70 років тому. Президент висловив переконання, що ці виклики європейська спільнота зможе подолати, лише продовжуючи спільні дії проти агресора. «Запорукою нашого успіху залишається збереження та зміцнення єдності, солідарності та стійкості. Лише на основі поваги до суверенітету й територіальної цілісності України можемо досягти миру і стабільності в Європі», — резюмував Петро Порошенко.
Михайло ЮРЧЕНКО

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (8 posted):

Darius on 22/12/2017 03:18:09
avatar
<a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis help</a>
<a href=https://essayerudite.com/write-my-essay/>write my essays</a>
<a href=https://essayerudite.com/dissertation-writing-service/>dissertation writing services</a>
<a href=https://essayerudite.com/do-my-homework/>do my math homework</a>
<a href=https://essayerudite.com/best-essay-writing-service/>best essay service</a>
<a href=https://essayerudite.com/college-paper-writing-service/>college paper writer</a>
<a href=https://essayerudite.com/write-my-research-paper/>help me write my research paper</a>
<a href=https://essayerudite.com/buy-essay/>buy college essays</a>
<a href=https://essayerudite.com/cheap-essay-writing-service/>cheap essay</a>
<a href=https://essayerudite.com/write-my-paper/>writing my paper</a>
<a href=https://essayerudite.com/write-my-paper/>write my paper for me</a>
<a href=https://essayerudite.com/buy-essays-online/>buy essay online safe</a>
<a href=https://essayerudite.com/write-my-research-paper/>do my research paper</a>
<a href=https://essayerudite.com/buy-essay/>buy essay online</a>
<a href=https://essayerudite.com/dissertation-writing-service/>write my dissertation</a>
<a href=https://essayerudite.com/best-essay-writing-service/>best custom essay writing service</a>
<a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>help writing an essay</a>
<a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service reviews</a>
<a href=https://essayerudite.com/dissertation-writing-service/>dissertation writing company</a>
<a href=https://essayerudite.com/write-my-essay/>write my essay online</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Dennisfag on 23/10/2017 05:37:37
avatar
Do My Homework - EssayErudite.com

I can't <a href=https://essayerudite.com/do-my-homework/>do my homework</a> alone - that is not a problem anymore. EssayErudite.com will always be by your side whenever you call for writing help.
EssayErudite represents a pool of native-speaking editors, proofreaders, instructors and writers to handle any writing task by the deadline.

I need assistance to <a href="https://essayerudite.com/do-my-homework/" />do my homework</a>

Do My Homework - https://essayerudite.com/do-my-homework/
Thumbs Up Thumbs Down
0
Charlessok on 23/10/2017 04:29:23
avatar
Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

Thesis Writing Service https://essayerudite.com/thesis-writing-service/
Thumbs Up Thumbs Down
0
Jamesseasy on 22/10/2017 04:51:48
avatar
Best Essay Writing Service - EssayErudite.com

Looking for the <a href=https://essayerudite.com/best-essay-writing-service/>best essay writing service</a> can turn into a pain in the neck especially if you are not an experienced essay buyer.
<a href="https://essayerudite.com" />EssayErudite.com</a> is well known among students from the USA, UK, Canada and Australia.
We provide a superior writing assistance and handle all types of academic papers ranging from dissertations and thesis statements to reviews and coursework.
Whatever the challenge is, you can always count on us.

Best Essay Writing Service - https://essayerudite.com/best-essay-writing-service/
Thumbs Up Thumbs Down
0
HaroldWex on 22/10/2017 03:46:27
avatar
Write My Essay For Me - EssayErudite.com

Can You <a href=https://essayerudite.com/write-essay-for-me/>Write Essay For Me</a> ? How many times do students worldwide ask this question without finding an answer?
We'd rather not check the official statistics. At the same time, essays appear to be probably among the most popular academic assignments.
Students from various education establishments need to complete them constantly. If you are among those lucky ones, feel free to contact our customer service department and opt for an essay writing help.

<a href="https://essayerudite.com/write-essay-for-me/" />Write Essay For Me</a>

Write My Essay For Me - https://essayerudite.com/write-essay-for-me/
Thumbs Up Thumbs Down
0
Johnreert on 21/10/2017 13:25:49
avatar
Write My Essay - EssayErudite.com

Fed up of typing "who can write my essay" in the search bar?
Would you like to have a reliable helper always by your side?
Our website will come as an excellent solution to <a href=https://essayerudite.com/write-my-essay/>write my essay</a> for everyone!

<a href="https://essayerudite.com/write-my-essay/" />write my essay</a>

Write My Essay - https://essayerudite.com/write-my-essay/
Thumbs Up Thumbs Down
0
Stevenkep on 21/10/2017 09:33:56
avatar
Write My Paper - EssayErudite.com

Looking for an expert to <a href=https://essayerudite.com/write-my-paper/>write my paper</a> for you? You are at the right place.
Providing superior writing service appears to be our main specialization and passion.
Our website is the best destination for every English-speaking student who calls for assistance when handling his or her daily academic tasks.

<a href="https://essayerudite.com/write-my-paper/" />write my paper</a>

Write My Paper - https://essayerudite.com/write-my-paper/
Thumbs Up Thumbs Down
0
Rogersmima on 21/10/2017 08:08:58
avatar
Essay Writing Service - EssayErudite.com

Our <a href=https://essayerudite.com>essay writing service</a> provides a full-scale writing assistance accessible online 24/7.
Apart from many other writing companies, we are rather picky when forming a professional staff of experts.
Moreover, we try to make our every customer feel safe and pleased with the service.

<a href="https://essayerudite.com" />essay writing service</a>

Essay Writing Service - https://essayerudite.com
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 8 | displaying: 1 - 8

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: