Для українських мусульман зроблять максимальне спрощення процедури Хаджу

Home | УКРАЇНА | Україна і світ | Для українських мусульман зроблять максимальне спрощення процедури Хаджу
image

Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко 31 жовтня прибув з дводенним офіційним візитом до Королівства Саудівська Аравія.
Глава Української держави провів переговори з керівництвом Саудівської Аравії – Королем Салманом бін Абдулазізом Аль Саудом та Спадкоємним принцем, Віце-прем’єр-міністром, Міністром оборони Мухаммадом бін Салманом Аль Саудом.
Під час зустрічей відбулося обговорення питань двостороннього інвестиційного, торговельно-економічного та військово-технічного співробітництва.
Президент України Петро Порошенко в рамках офіційного візиту до Королівства Саудівська Аравія провів зустріч із Королем Салманом бін Абдулазізом Аль Саудом.
Глава Української держави висловив вдячність саудівському монарху за підтримку ініціатив України в рамках міжнародних організацій, спрямованих на захист її суверенітету та територіальної цілісності.
За результатами зустрічі було досягнуто домовленість щодо активізації двосторонньої співпраці в політичній, торговельно-економічній, військово-технічній, енергетичній та інвестиційній сферах.
Президент України висловив сподівання, що офіційний Ер-Ріяд долучатиметься до міжнародних зусиль, спрямованих на вирішення проблем захисту прав й інтересів кримськотатарського народу Криму.
Король Саудівської Аравії Салман бін Абдулазіз Аль Сауд окремо підкреслив дружній характер відносин між обома державами. Було підтверджено зацікавленість саудівської сторони у подальшому розвитку взаємовигідного співробітництва з Україною в рамках реалізації двосторонніх проектів.
Він наголосив, що візит глави Української держави відкриває нові можливості, як для зміцнення особистих контактів, так і для посилення міждержавних відносин та інтенсифікації міжлюдських контактів.
Сторони скоординували зусилля щодо забезпечення регіонального миру і безпеки, а також боротьби з міжнародним тероризмом.
Президент Петро Порошенко повідомив про досягнення «важливих домовленостей щодо спрощення візового режиму» між Україною та Саудівською Аравією.
«Я з подивом дізнався, що візи до Саудівської Аравії є найдорожчими серед усіх країн світу для українців і, відповідно, візи до України – найдорожчими для саудитів», - зауважив Глава держави в коментарі для журналістів за підсумками офіційного візиту до Королівства Саудівської Аравії.
Він зазначив, що під час зустрічі з Королем Саудівської Аравії було досягнуто домовленостей про зниження розміру плати за візи і руху у напрямку полегшення міжлюдських контактів, спрощення співпраці на рівні бізнесу та підприємців, а також активізації туристичних поїздок.
За словами Глави Української держави, це також сприятиме релігійним обмінам. Петро Порошенко зауважив, що в Україні проживають близько 2 млн мусульман і вони матимуть можливість здійснити паломництво – Хадж до Саудівської Аравії. «Ми домовились про те, що зробимо максимальне спрощення процедури Хаджу», - повідомив він.
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Keithworie on 07/12/2017 12:12:30
avatar
<a href="https://www.buycarbattery.stream/car-battery-cleaner/hyundai-075-12volt-car-battery-free-delivery-and-fitting-in-the-local-area.php">HYUNDAI 075 12Volt Car Battery FREE DELIVERY AND FITTING IN THE LOCAL AREA</a>
019 Titanium Car Battery 12V 850A
<a href="https://www.buycarbattery.stream/car-battery-hold-down/renault-19-bc53-l53-mk2-s53-1988-1995-vetech-battery-70ah-electrical-part.php">Renault 19 B/C53 L53 Mk2 S53 1988-1995 Vetech Battery 70Ah Electrical Part</a>
Type 110 Titanium Car Battery 80Ah - fits many BMW Transit Renault Seat Toyota
<a href="https://www.buycarbattery.cricket/car-battery-handle/mitsubishi-l-400-96-2002-pd-w-pc-w-pb-v-pa-w-pa-v-banner-power-bull-70ah.php">Mitsubishi L 400 96-2002 Pd W Pc W Pb V Pa W Pa V Banner Power Bull 70Ah</a>
Volvo 740 744 745 1984-1992 Banner Running Bull Agm 60Ah Battery Replace
<a href="https://www.buycarbattery.stream/car-battery-quick-disconnect/seat-cordoba-vario-6k5-1999-2002-vetech-battery-45ah-electrical-replace-part.php">Seat Cordoba Vario 6K5 1999-2002 Vetech Battery 45Ah Electrical Replace Part</a>
Saab 9-3 Ys3D 1998-2002 Vetech Battery 88Ah Electrical System Replacement Part
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: