Болючі рани минулого не повинні роз’єднувати народи

Home | УКРАЇНА | Україна і світ | Болючі рани минулого не повинні роз’єднувати народи
image

Київ і Варшава мають разом вшановувати своїх загиблих і досягати спільної мети

Цими вихідними президенти України та Польщі Петро Порошенко та Анджей Дуда вшановували пам’ять жертв українсько-польського конфлікту часів Другої світової війни. Петро Порошенко вирушив до польського села Сагринь, де 1944 року польська Армія Крайова разом із Батальйонами хлопськими убила кілька сотень українців. А Анджей Дуда — до Луцька, де взяв участь у заходах, присвячених 75-й річниці Волинської трагедії.
За повідомленнями Укрінформу, планувалося, що заходи з вшановування полеглих українців і поляків будуть спільними, зокрема такої позиції дотримувався Київ. Проте, як повідомило агентству джерело у дипломатичних колах, польська сторона від цієї пропозиції відмовилася.
ПОЛІТИЧНІ ОЦІНКИ НЕПРИПУСТИМІ
Страшні сторінки минулого не повинні визначати сьогодення і спільне європейське майбутнє України та Польщі. З таким меседжем Президент Петро Порошенку прибув до села Сагринь, де взяв участь у відкритті Меморіалу пам’яті українців. «Добросусідські зв’язки українців і поляків по обидва береги Бугу нехай стають нерукотворним пам’ятником жертвам тієї трагедії і запорукою того, що братовбивства ніколи більше не буде в нашій спільній історії», — заявив Петро Порошенко. Він наголосив, що і в Україні, і в Польщі пам’ять про кожне трагічно обірване життя повинна остудити гарячі голови тих, хто навішує ярлики, розпалює ненависть, і тих, хто закликає до помсти.
У Польщі в березні цього року набув чинності закон про Інститут національної пам’яті. Він передбачає кримінальне переслідування тих, хто приписуватиме полякам злочини нацистів, зокрема вживатиме словосполучення «польські табори смерті», а також тих, хто заперечуватиме «злочини українських націоналістів», скоєні щодо громадян Польщі в період 1925—1950 років. Як повідомляє прес-служба АП, перебуваючи з робочим візитом у Сагрині, Петро Порошенко наголосив, що українська влада виступає проти односторонніх політичних оцінок спільного історичного минулого, оскільки вони не сприяють процесу історичного примирення. Київ розраховує на те, що положення польського закону про Інститут національної пам’яті щодо українців буде переглянуто. Він зазначив, що події на Холмщині, як і інші трагічні конфлікти між українцями і поляками в часи Другої світової війни, вимагають ретельних історичних досліджень. «І ці дослідження мають здійснюватися спільно українськими і польськими істориками та науковцями, базуватися на щирому прагненні встановлення історичної правди, хоч би якою гіркою вона була для кожної зі сторін», — заявив Петро Порошенко. Україна «рішуче засуджує брутальність і насилля як сьогодення, так і минулого» і закликає нинішнє і прийдешнє покоління українців і поляків не допустити трагедії, подібної до тої, яка розгорнулася на Холмщині у 1944 році, коли жертвами Армії Крайової стали сотні жителів села Сагринь та довколишніх сіл.
ВІД СУПЕРЕЧОК ВИГРАЄ РОСІЯ
Данину пам’яті нашим співвітчизникам, загиблим під час польсько-українського конфлікту 1943—1944 року, Петро Порошенко віддав під час робочої поїздки до села Гончий Брід, що у Волинській області, куди він прибув відразу після завершення поминальної церемонії в Сагрині.
На думку Президента, завжди в усі часи від суперечок між українцями і поляками виграє третій, не українець і не поляк, а той, «хто чинить агресію проти нашої держави зі сходу зараз, хто захоплює українські землі, хто здійснив незаконну анексію Криму, хто зараз всередині країни намагається вести гібридну боротьбу». Петро Порошенко наголосив, що Росія веде війну не тільки проти України, а й проти Польщі, проти всієї Європи, проти всього світу для того, щоб нав’язати свій «рускій мір». Зрозумівши, що прямий наступ неефективний, Москва вдалася до іншого методу: маніпулювання питаннями спільного минулого, аби вбити клин, зокрема, між польським та українським народами. «Моя позиція як Президента, як Верховного Головнокомандувача Збройних сил України чітка й однозначна, особливо беручи до уваги жахливий досвід російської агресії на сході нашої держави: будь-який злочин проти мирного населення не має виправдання і ніколи не має бути виправданим. Ми всі схиляємо голови перед пам’яттю українських і польських жертв Волинської трагедії, рішуче засуджуємо скоєні проти українців і поляків злочини і тих, хто їх скоював», — заявив Президент.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (21 posted):

avatar
Александр белоус психолог Оксана Королович
Thumbs Up Thumbs Down
0
ionictMib on 21/12/2018 19:23:37
avatar
"The country has also been hit by disappointing manufacturing activity, tumbling property prices and nagging concerns over corporate and local government debt. The purchasers do not need to have not be experts on lookup engine optimization.The country has also been hit by disappointing manufacturing activity, tumbling property prices and nagging concerns over corporate and local government debt. <a href=http://www.cheapcollegejerseys.com/>Cheap College Jerseys China</a>.<a href=http://www.cheapcollegejerseys.com/>Cheap College Jerseys From China</a>.<a href=http://www.cheapcollegejerseys.com/>Cheap Jerseys Wholesale</a>.When protectionism and isolationism has gained momentum in some developed countries after the 2008 global financial crisis, China reiterated its commitment to opening-up and cooperation with other countries.5 percent for 2014 and analysts are broadly expecting it to be reduced to as low as 7. There is no study that suggests a link between sugar and hyperactivity. Drivers under 25 are actually asked to pay higher insurance charges, but are otherwise capable of rent a car with no hassles. The new surge in oil drilling and common progress in the state has led Markham to broaden his emphasis into expense tips and employment information as nicely.The country also feel the need to work with and learn from other countries when addressing challenges it faces in the course of realizing these goals, Zheng said.The last PPI increase was in January 2012. ""CHONGQING, Sept. You are able to get whatever kind of your desire swiss watch in imitation form.<br>Visit my site锟斤拷http://www.cheapcollegejerseys.com/"
Thumbs Up Thumbs Down
0
Thymn on 15/11/2018 00:18:14
avatar
<a href=https://drawing-portal.com/glava-redaktirovanie-ob-ektov-v-autocade/sopryazhenie-fillet-v-autocade.html>Как в Автокад сделать, построить сопряжение</a> угла, указать радиус сопряжения и многое другое на <a href=https://drawing-portal.com/glava-redaktirovanie-ob-ektov-v-autocade/sopryazhenie-fillet-v-autocade.html>на сайте</a>.
Thumbs Up Thumbs Down
0
cyday on 12/11/2018 10:08:48
avatar
<a href=https://drawing-portal.com/glava-redaktirovanie-ob-ektov-v-autocade/sopryazhenie-fillet-v-autocade.html>Команда Сопряжение в Автокад</a>. Как сделать, построить Сопряжение в Автокад, смотрите, читайте <a href=https://drawing-portal.com/glava-redaktirovanie-ob-ektov-v-autocade/sopryazhenie-fillet-v-autocade.html>на сайте</a>.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Noula on 12/11/2018 08:37:38
avatar
<a href=https://drawing-portal.com/glava-redaktirovanie-ob-ektov-v-autocade/sopryazhenie-fillet-v-autocade.html>Автокад "Сопряжение"</a>. Команда в Автокад &quot;Сопряжение&quot; позволит сделать скругление и сопряжение кромок двух 2D-объектов или смежных граней 3D-тела. Как сделать сопряжение и скругление углов в Автокад. Построение сопряжения с обрезкой и без обрезки концов объектов за скруглением. Как в Автокад сделать (построить) сопряжение с автоматическим скруглением всех углов полилинии, параллельных прямых, непересекающихся объектов. Циклический режим работы команды Сопряжение. Статья. Видео. Читайте, смотрите на <a href=https://drawing-portal.com/glava-redaktirovanie-ob-ektov-v-autocade/sopryazhenie-fillet-v-autocade.html>на сайте</a>.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Nak on 12/11/2018 06:00:35
avatar
<a href=https://drawing-portal.com/glava-sozdanie-ob-ektov-v-autocade/ray-autocad.html>Как нарисовать луч в Автокад</a> с помощью инструмента луч, смотрите, читайте <a href=https://drawing-portal.com/glava-sozdanie-ob-ektov-v-autocade/ray-autocad.html>на сайте</a>.
Thumbs Up Thumbs Down
0
AmuelMetry on 13/10/2018 04:51:16
avatar
<a href=http://www.prostitutki-krasnodar.ru>Шлюхи в Краснодаре</a>
<a href=http://www.prostitutki-krasnodar.ru/individuals/>Индивидуалки в Краснодаре</a>
<a href=http://www.prostitutki-krasnodar.ru/massage-salons/>Массажные салоны в Краснодаре</a>
<a href=http://www.prostitutki-krasnodar.ru/individuals/vyezd/>Выезд блядей в Краснодаре</a>
<a href=http://www.prostitutki-krasnodar.ru/individuals/1000-rubley/>Дешевые проститутки в Краснодаре</a>
<a href=http://www.prostitutki-krasnodar.ru/znakomstva/>Интимные знакомства Краснодара</a>
<a href=http://prostitutki-irkutska.ru>Проститутки Иркутска</a>
<a href=http://prostitutki-perm.ru>Шлюхи Перьми</a>
<a href=http://girls-kzn.mobi>Шлюхи Казань</a>
<a href=http://girls-kzn.mobi/individuals/>Индивидуалки Казани</a>
<a href=http://girls-kzn.mobi/znakomstva/>Секс знакомства Казань</a>
<a href=http://penza-dosug.ru>Проститутки Пензы</a>
<a href=http://girls-ufa.ru>Шлюхи Уфы</a>
<a href=http://girls-msk.ru>Проститутки Москва</a>
<a href=http://dosugspb24.ru>Шлюхи Питера</a>
<a href=https://top.girls-nsk.ru>Шлюхи Новосибирска</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Wynefus on 13/09/2018 17:43:49
avatar
http://b3198.clouditp.ru/bitrix/redirect.php?event1=catalog_out&event2=http://www.tinko.ru/p-013014.html&event3=Рв”РВ°РСРВРС“РвРС”РВ°+40Рв17+00579&goto=http://girls-nsk.name/individuals/service-analnyy-fisting/ http://tarkkailija.leiki.com/focus/mwidget?lpage&rid=kirjasampo.fi/fi/kulsa/saha3%3Au7132c32a-17f4-49dc-8c64-559bb9ccdd92&cid=kirjasampo.fi/fi/kulsa/kauno%3Aateos_3320&tabindex=0&section=kirjasampo&wname=kirjasampo1&referer=http://girls-nsk.name/individuals/1500-rubley/ http://www.bookmark4porn.com/cgi-bin/a2/out.cgi?s=80&u=http://girls-nsk.name/individuals/gorskij-mikrorajon/ http://allzle.com/gethead.php?q=http://girls-nsk.name/individuals/aziatki/ http://www.eduklgd.ru/bitrix/redirect.php?event1=&event2=&event3=&goto=http://girls-nsk.name http://www.joeyservice.com/link.php?url=http://girls-nsk.name/individuals/pervomajskij-rajon/ http://www.seo.matrixplus.ru/out.php?link=http://girls-nsk.name/individuals/chernye/ http://dirtybdsm.net/crtr/cgi/out.cgi?id=314&l=top_top&u=http://girls-nsk.name/individuals/s-bolshoj-grudju/ http://www.whak.com/off/bann3r.asp?url=http://girls-nsk.name/massage-salons/ http://myaviation.awardspace.com/go.php?url=http://girls-nsk.name/individuals/service-kunilingus-minet/ http://synad3.nuffnang.com.au/track/click?urlid=8453&ref=paintontheceiling.blogspot.de&id=1003474&bid=8229&goto=http://girls-nsk.name/individuals/zaelcovskij-rajon/ http://apps.webofknowledge.com/InboundService.do?product=WOS&UT=000251359200003&SrcApp=EndNote&DestFail=http://girls-nsk.name/individuals/40-let/ http://bangkok-hotels.fr/redirecturl.php?url=http://girls-nsk.name/verified-photo/ http://www.gazelleclub.ru/go.php?http://girls-nsk.name/individuals/service-urologicheskiy-massazh/ http://bg.tbm.ru/bitrix/rk.php?id=64&event1=banner&event2=click&event3=1+/+<>4]+<TOP>+WIKIPRO&goto=http://girls-nsk.name/individuals/1000-rubley/ http://www.mnogosearch.org/redirect.html?http://girls-nsk.name/individuals/oktyabrskiy-rajon/ http://completeinvestment.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=http://girls-nsk.name/individuals/service-v-mashine-minet/ http://pagerank.webmasterhome.cn/?domain=http://girls-nsk.name/individuals/service-gruppovoy-seks/ http://creditauto.com.ua/go.php?url=http://girls-nsk.name/individuals/ http://2channeler.com/out.cgi?n=1288&u=http://girls-nsk.name/individuals/40-let/ http://www.aquo.net/out.cgi?id=10079&url=http://girls-nsk.name/individuals/1000-rubley/ http://www.iot.info/out?url=http://girls-nsk.name/verified-photo/ http://truemetal.org/wolfcry/gb/go.php?url=http://girls-nsk.name/individuals/service-strapon-ekstrim/ http://kathrynmdrennan.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=http://girls-nsk.name/individuals/40-let/ http://www.chief-time.ru/bitrix/rk.php?id=396&site_id=ru&event1=banner&event2=click&event3=1+/+<>96]+<TOP>+MOTIVATION+AWARDS-2017&goto=http://girls-nsk.name/individuals/40-let/ http://www.kostenlosepornoclips.com/cgi-bin/atc/out.cgi?id=13&u=http://girls-nsk.name/individuals/polnye-i-tolstye/ http://www.owyyk.com/modules/mod_jw_srfr/redir.php?url=http://girls-nsk.name/individuals/service-fetish-bdsm/ http://callcenterguru.ru/go?url=http://girls-nsk.name/individuals/polnye-i-tolstye/ http://bitrix.adlr.ru/bitrix/rk.php?id=1734&event1=banner&event2=click&event3=42+/+<>734+<ADLR>EX_POPUP+Infiniti_Pop_200112&goto=http://girls-nsk.name/individuals/zheleznodorozhnyy-rajon/ http://www.amann-kirchberger.de/redirect.php?url=http://girls-nsk.name/individuals/polnye-i-tolstye/
Thumbs Up Thumbs Down
0
Wynefus on 13/09/2018 07:14:32
avatar
http://www.karya.gr/wp-admin/%5C%22https:%5C/%5C/www.linkedin.com%5C/shareArticle?mini=true&url=http://girls-nsk.name/individuals/ http://www.airplanemart.com/AdsMgr/adclick.php?bannerid=38&zoneid=0&source=&dest=http://girls-nsk.name http://boundrape.com/cgi-bin/out.cgi?id=61&l=top_top&u=http://girls-nsk.name http://lcs.freeones.com/cgi-bin/linkcountserver.pl?id=1375522&type=link&url=http://girls-nsk.name/individuals/vyezd/ http://jetekiffe.com/cgi-bin/atc/out.cgi?s=75&u=http://girls-nsk.name/individuals/service-gospozha-bdsm/ http://www.tw-outlander.com/home/link.php?url=http://girls-nsk.name/individuals/30-let/ http://www.e-missingchildren.net/__media__/js/netsoltrademark.php?d=http://girls-nsk.name/individuals/service-legkaya-dominatsiya-bdsm/ http://demo.sgc-ipedito.fr/redir.php?go=http://girls-nsk.name/individuals/service-vydacha-kopro/ http://samgiper.ru/nalogvspro/info.php?a<>=<a+href=http://girls-nsk.name/individuals/service-rabynya-bdsm/ http://www.igus.ee/iProSvc/SocialBookmarks.aspx?c=EE&l=en&url=http://girls-nsk.name/individuals/service-strapon-ekstrim/ http://stanford.ebookhost.net/ssir/digital/7/ebook/1/scripts/redirect.php?url=http://girls-nsk.name/individuals/service-legkaya-dominatsiya-bdsm/ http://www.oldchickentgp.com/cgi-bin/crtr/out.cgi?u=http://girls-nsk.name/massage-salons/ https://scribe.mmonline.io/click?evt_nm=Clicked+Registration+Completion&evt_typ=clickEmail&app_id=m4marry&eml_sub=Registration+Successful&usr_did=4348702&cpg_sc=NA&cpg_md=email&cpg_nm=&cpg_cnt=&cpg_tm=NA&link_txt=Live+Chat&em_type=Notification&url=http://girls-nsk.name/uslugi-individualok/ http://bancaregionalandina.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=http://girls-nsk.name/individuals/pervomajskij-rajon/ http://autosport.by/redirect.php?url=http://girls-nsk.name/individuals/kirovskiy-rajon/ https://prdenpfe1.utorcsi.utoronto.ca/t.aspx?S=1&ID=44&NL=78&N=50&SI=128343&URL=http://girls-nsk.name/individuals/service-kunilingus-minet/ http://www.comfort.bg/link.php?url=http://girls-nsk.name/individuals/polnye-i-tolstye/ http://reviewsite.us/redirect.php?url=http://girls-nsk.name/individuals/kirovskiy-rajon/ http://celebrityfucktape.com/cgi-bin/crtr/out.cgi?id=16&l=top_top&u=http://girls-nsk.name/individuals/akademgorodok-rajon/ http://w3.uch.edu.tw/wpe/index/class/go.asp?no=2&menu=index04&url=http://girls-nsk.name/individuals/zheleznodorozhnyy-rajon/ http://webstyles-swedish.info/track.php?l=http://girls-nsk.name/individuals/pervomajskij-rajon/ http://www.energoelektronika.pl/Redirect?id=592&url=http://girls-nsk.name/individuals/40-let/ https://www.noticiasbioiberica.com/redirect.php?url=http://girls-nsk.name/individuals/zheleznodorozhnyy-rajon/ http://vethenc.top/wp-content/themes/begin5.2/inc/go.php?url=http://girls-nsk.name/individuals/30-let/ http://odysseetheater.org/jump.php?url=http://girls-nsk.name/individuals/dzerzhinskiy-rajon/ http://www.mineral-makeup-reviews.com/?go=http://girls-nsk.name/individuals/40-let/ http://indianaeconomicdigest.net/Redirect.asp?UID=29809890&SubSectionID=150&LinkID=54&LinkURL=http://girls-nsk.name/individuals/gorskij-mikrorajon/ http://asiansexhub.com/cgi-bin/at3/out.cgi?id=68&trade=http://girls-nsk.name/individuals/service-gruppovoy-seks/ http://www.logement-etudiant.com/inc/link.asp?stat=lienlogo&ref=1424&lien=http://girls-nsk.name/individuals/tsentralnyy-rajon/ http://occidentalwarrior.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=http://girls-nsk.name/massage-salons/
Thumbs Up Thumbs Down
0
Wynefus on 12/09/2018 23:27:29
avatar
http://www.the411ng.com/redirect?url=http://www.girls-nsk.name/siberia/ http://images.google.co.mz/url?q=http://www.girls-nsk.name/individuals/polnye-i-tolstye/ http://fastbook.de/redirect.php?http://www.girls-nsk.name/verified-photo/ http://topostop.fi/verkkokauppa/redirect.php?action=url&goto=http://www.girls-nsk.name/individuals/transsexual/ http://www.metzeler-schaum.de/automotive-metzotex-airliner.html?url=http://www.girls-nsk.name/individuals/service-strapon-ekstrim/ http://prettyboyz.net/cgi-bin/out.cgi?id=344&l=main&u=http://www.girls-nsk.name/individuals/service-vydacha-kopro/ http://spb-adlr.ru/redirect.php?link=http://www.girls-nsk.name/individuals/service-vydacha-kopro/ http://hotelboobs.com/cgi-bin/atx/out.cgi?id=33&tag=toplist&trade=http://www.girls-nsk.name/individuals/service-analnyy-fisting/ http://www.mmoland.ru/go.php?url=http://www.girls-nsk.name/individuals/20-let/ http://tede.est.edu.br/?a<>=<a+href=http://www.girls-nsk.name/individuals/40-let/ https://intranet.amcham.ro/www/redirect.php?newsletterID=471&urlID=9663&url=http://www.girls-nsk.name/individuals/1000-rubley/ https://fishing-trade.com/go.php?url=http://www.girls-nsk.name/individuals/dzerzhinskiy-rajon/ http://www.vinex-media.ru/redirect.php?url=http://www.girls-nsk.name/individuals/zheleznodorozhnyy-rajon/ http://pricemoon.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=http://www.girls-nsk.name/verified-photo/ http://www.clc.cat/click-email.php?url=http://www.girls-nsk.name/individuals/sovetskij-rajon/ http://www.porn4pussy.com/d/out?p=9&id=2388450&c=3&url=http://www.girls-nsk.name/individuals/1500-rubley/ http://anime-fushigi.net/forum/away.php?s=http://www.girls-nsk.name/individuals/vyezd/ http://www.thassos-forum.com/go.php?to=http://www.girls-nsk.name/individuals/service-fetish-bdsm/ http://www.newsweaher.com/link.php?url=http://www.girls-nsk.name/individuals/tsentralnyy-rajon/ http://www.convertit.com/Redirect.ASP?To=http://www.girls-nsk.name/individuals/pervomajskij-rajon/ http://zabivalov.ru/go?url=http://www.girls-nsk.name/vip-girls/ https://plus.mcmaster.ca/EvidenceAlerts/R.aspx?U=5370&T=ABSTRACT+71145&l=http://www.girls-nsk.name/individuals/leninskiy-rajon/ http://dboxjffs2.sourceforge.net/getlink.php?url=http://www.girls-nsk.name/individuals/polnye-i-tolstye/ http://www.darksites.net/cgi-bin/top100sn/out.cgi?id=sexyamz&url=http://www.girls-nsk.name/individuals/service-strapon-ekstrim/ http://cra.iaea.org/crp/project/OpenURL?url=http://www.girls-nsk.name/individuals/transsexual/ http://sns.ltesting.net/link.php?url=http://www.girls-nsk.name/individuals/sovetskij-rajon/ http://huge3dtits.com/crtr/cgi/out.cgi?id=117&l=top&u=http://www.girls-nsk.name/individuals/oktyabrskiy-rajon/ http://miriam-weeks.xoxohth.com/go.php?url=http://www.girls-nsk.name/individuals/20-let/ http://www.heganporn.com/scj/cgi/out.php?url=http://www.girls-nsk.name/individuals/service-legkaya-dominatsiya-bdsm/ http://www.webkits.com.br/links/plasti/XcDirRedirect.asp?ID=828&url=http://www.girls-nsk.name/individuals/polnye-i-tolstye/
Thumbs Up Thumbs Down
0
1 2 3 next total: 21 | displaying: 1 - 10

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: