ПАРЄ: ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС БУЛО СПОТВОРЕНО

Home | УКРАЇНА | Виборчі перегони-2010 | ПАРЄ: ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС БУЛО СПОТВОРЕНО
image

Спостережна місія ПАРЄ вважає, що парламентська кампанія в Українісупроводжувалася недостатнім рівнем змагальності, а порушення при підрахунку голосів у низці мажоритарних округів спотворюють увесь виборчий процес.
Про це йдеться в остаточній доповіді за результатами парламентських виборів в Україні, винесеній на обговорення Постійного комітету ПАРЄ на засіданні у п’ятницю в Андорі.
«Спеціальний комітет дійшов висновку, що парламентські вибори в Україні були затьмарені недостатнім рівнем змагальності, що спричинило домінування великих економічних і фінансових груп, зокрема через використання адміністративного ресурсу, відсутність прозорості у фінансуванні виборчої кампанії та партій, дисбаланс у висвітленні в ЗМІ. У виборців був вибір серед різних партій і великої кількості кандидатів, що задовольнило попит на різні політичні погляди», — йдеться в документі, оприлюдненому на сайті організації.
У доповіді зазначається, що день виборів, 28 жовтня, «був спокійним».
Разом з тим спостерігачі звертають увагу на той факт, що ситуація погіршилася під час підрахунку голосів у низці мажоритарних округів, що призвело до тривалої затримки в процесі підрахунку. «У цьому зв’язку комітет висловлює серйозне занепокоєння і вважає, що порушення спотворюють увесь виборчий процес», — наголошується в доповіді.
Крім того, комітет шкодує, що вибори відбулися на тлі справ екс-прем’єра Юлії Тимошенко та екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка, які перебувають у місцях позбавлення волі.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (2 posted):

avatar
Now I am ready to do my breakfast, when having my breakfast coming again to read further news.
Thumbs Up Thumbs Down
0
iPhone 7 Wallet Case on 24/10/2016 02:36:04
avatar
Meanwhile, Reuters just recently published a report, having the exact opposite. In their report, they had high praises for the iPhone 7, claiming that the devices were a major success.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 2 | displaying: 1 - 2

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: