Петро Порошенко: Ви працюєте на розширення світової солідарності з нашою державою

Home | УКРАЇНСТВО | ДІАСПОРА | Петро Порошенко: Ви працюєте на розширення світової солідарності з нашою державою
image

Під час офіційного візиту до Фінляндської Республіки Президент Петро Порошенко поклав квіти до будинку першої дипломатичної місії України у Фінляндії в 1918-1921 роках та зустрівся з представниками місцевої української громади.
Президент наголосив, що нині Фінляндія надає безпрецедентну підтримку Україні по багатьох напрямках: і в питанні санкцій проти агресора – Росії, і в питані надання українцям безвізового режиму, і щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.
«Це є дуже потужний формат підтримки українців», - сказав він та додав, що Президент Фінляндії захищає позиції України і ми дуже вдячні йому таку солідарність.
Глава держави зазначив, що Фінляндія допомагає реабілітувати героїв – воїнів, які захищають Україну.
За його словами, все це вдалося завдяки і значним зусиллям української діаспори. «Без вас не було б таких відносин України з Фінляндією», - сказав Петро Порошенко і підкреслив, що діаспора по всьому світу стала потужним фактором впливу на рішення Урядів і Президентів країн – міжнародних партнерів України.
«Саме це цементує нашу світову солідарність і солідарність глобальної коаліції світу на підтримку України в ці важкі часи», - підкреслив Петро Порошенко.
Глава держави висловив впевненість, що Україна переможе політико-дипломатичним шляхом. Він повідомив, що Україна подала позови до Міжнародного суду ООН проти Росії щодо фінансування тероризму та порушення прав людини в Криму.
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

 Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (2 posted):

APluseVemseirm on 23/08/2017 17:31:55
avatar
First things first, you should set a hard and fast target date because you'll completely quit, such as several weeks from now. He is content, as well as the the complete opposite of our thoughts senior years has in store for us.
Thumbs Up Thumbs Down
0
Bicicletas Cosme on 28/02/2017 05:30:53
avatar
Bicicletascosme tiene un taller de bicicletas en Madrid, con unos mecánicos que disponen de una gran experiencia y profesionalidad.

<a href="http://bicicletascosme.com/reparacion-bicicletas-madrid/" title="Taller-Bicis">bicicletas para su reparación</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 2 | displaying: 1 - 2

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: