Петро Порошенко: Ви працюєте на розширення світової солідарності з нашою державою

Home | УКРАЇНСТВО | ДІАСПОРА | Петро Порошенко: Ви працюєте на розширення світової солідарності з нашою державою
image

Під час офіційного візиту до Фінляндської Республіки Президент Петро Порошенко поклав квіти до будинку першої дипломатичної місії України у Фінляндії в 1918-1921 роках та зустрівся з представниками місцевої української громади.
Президент наголосив, що нині Фінляндія надає безпрецедентну підтримку Україні по багатьох напрямках: і в питанні санкцій проти агресора – Росії, і в питані надання українцям безвізового режиму, і щодо ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.
«Це є дуже потужний формат підтримки українців», - сказав він та додав, що Президент Фінляндії захищає позиції України і ми дуже вдячні йому таку солідарність.
Глава держави зазначив, що Фінляндія допомагає реабілітувати героїв – воїнів, які захищають Україну.
За його словами, все це вдалося завдяки і значним зусиллям української діаспори. «Без вас не було б таких відносин України з Фінляндією», - сказав Петро Порошенко і підкреслив, що діаспора по всьому світу стала потужним фактором впливу на рішення Урядів і Президентів країн – міжнародних партнерів України.
«Саме це цементує нашу світову солідарність і солідарність глобальної коаліції світу на підтримку України в ці важкі часи», - підкреслив Петро Порошенко.
Глава держави висловив впевненість, що Україна переможе політико-дипломатичним шляхом. Він повідомив, що Україна подала позови до Міжнародного суду ООН проти Росії щодо фінансування тероризму та порушення прав людини в Криму.
Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

 Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

Bicicletas Cosme on 28/02/2017 05:30:53
avatar
Bicicletascosme tiene un taller de bicicletas en Madrid, con unos mecánicos que disponen de una gran experiencia y profesionalidad.

<a href="http://bicicletascosme.com/reparacion-bicicletas-madrid/" title="Taller-Bicis">bicicletas para su reparación</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: