Чарівна Аничка поєднала українські серця

Home | УКРАЇНСТВО | ДІАСПОРА | Чарівна Аничка поєднала українські серця
image

Громадський комітет в Норт Порті (Флорида) гідно відзначив День Соборності України. Урочистості відбулись в Українському осередку ім. св. Андрія, де з благодійним концертом виступила львівська співачка Аничка. Всі кошти з концерту були призначені на лікування поранених воїнів з України, які проходять реабілітацію в США. Саме з огляду на це був аншлаг. Разом з Аничкою прибули Ірина Ващук, директор фонду «Revived Soldiers of Ukraine”, та полковник  Віталій Галіцин,  який перебуває на лікуванні в США. Пан Віталій Галіцин втратив зір внаслідок розриву ґранати, захищаючи кордони України на Донбасі від російських найманців.
    Концерт розпочався внесенням  прапорів українсько-американськими ветеранами, виконанням американського і українського гімнів, вступним словом Дарії Томашоскої, заступника голови Громадського комітету. Вона коротко накреслила велике значення злуки двох частин України в одну соборну, яке відбулось 22 січня 1919 року у Києві.
    Співачка Аничка почала свій виступ піснею «Пливе кача» в пам’ять героїв Небесної сотні, потім виконала пісню «Ми об’їхали землю довкола», а далі полилися лемківські народні й сучасні пісні. Прегарні строї та майстерність виконання чарували всіх присутніх.
    Директор фонду “Revived Soldiers of Ukraine” Ірина Ващук коротко розповіла про фонд, який вона очолює. Цей  фонд існує всього один рік, але співпраця із співачкою Аничкою  і її благодійні концерти уможливлюють надавати фінансову поміч пораненим воїнам України, які лікуються в США. Ці воїни приїжджають зі скромними подарунками, які Ірина і Аничка дають на аукціон, щоб залучити пожертви.
    З великою повагою і овацією вітала зала полковника Віталія Галіцина, який розповів про свою участь в АТО на Донбасі, запевнивши присутніх, що готовий повернутися і продовжувати боронити край від російського агресора.
Молитвою «Боже великий, єдиний» закінчився благодійний концерт. Зі вступів та пожертв було зібрано і передано на фонд   «Revived Soldiers of Ukraine» $ 8000.
    При  перекусці та вині була нагода ближче познайомитися зі співачкою Аничкою, Іриною Ващук та полковником Галіциним. І коли майже всі розійшлися і лишилася мала група,  почувся спів «Ой, у лузі червона калина», «Повіяв вітер степовий» та інші пісні січових стрільців та УПА. Тут зливалися голоси українців, народжених і в Україні і далеко за її межами. Єднало їх українське серце!
Віра БОДНАРУК,
професор
Фото: Віктор ЛІСНИЧИЙ

 

 


   

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (3 posted):

buy gmod on 10/03/2018 07:06:23
avatar
You compulsion a program that can appear in you how to create the cash you are after online without spending unconditionally much portion out of your own pocket and without having to insert a full era week of acquit yourself either, past you probably already have a job to take pursuit as proficiently. <a href="https://garrymoddownloadfree.wordpress.com/">buy gmod</a>
Thumbs Up Thumbs Down
0
Remote Start Fairfax on 05/02/2018 04:36:08
avatar
Excellent .. Amazing .. I’ll bookmark your blog and take the feeds also…I’m happy to find so many useful info here in the post, we need work out more techniques in this regard, thanks for sharing.
Thumbs Up Thumbs Down
0
david on 02/03/2017 04:21:58
avatar
I am glad you take pride in what you write. This makes you stand way out from many other writers that push poorly written content.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 3 | displaying: 1 - 3

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: