У Сіднеї відбувся український фестиваль

Home | УКРАЇНСТВО | ДІАСПОРА | У Сіднеї відбувся український фестиваль
image

Український фестиваль, присвячений Дню Незалежності України, пройшов в австралійському Сіднеї.
 «Ми особливо радіємо, що вдалося залучити діток до участі у конкурсі малюнка, спрямувати їхній творчий потенціал у патріотичне русло, привернути увагу до діяльності українських шкіл в Австралії», - повідомила представник українського часопису Австралії «Вільна думка», що виступив інформаційним спонсором проекту,  Тетяна Колдуненко.
Нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Моя Україна», що цьогоріч організувало посольство України за інформаційної підтримки газети «Вільна думка» та фінансової підтримки кредитної спілки «Дністер», стало лише одним елементом програми українського фестивалю.
Організатори заходу – Спілка української молоді Сіднея - підготували насичену культурну програму, учасниками якої стали Український жіночий ансамбль «Суцвіття», танцювальний ансамбль Спілки української молоді «Заграва», а також польська танцювальна група «Лайконік».
Всі запрошені мали нагоду скуштувати смачну українську кухню та відвідати національний ярмарок.
Посольство України за підтримки Національного центру Олександра Довженка представило та передало українським школам Сіднея мультиплікаційний фільм «Микита Кожум'яка».
Святкові заходи до Дня Незалежності України пройшли також в Аделаїді та Перті, «блакитно-жовтий» день провела мельбурнська школа ім. Лесі Українки у Нобл-Парку (штат Вікторія).

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (1 posted):

replica watches on 24/09/2017 21:46:54
avatar
They allow you to lead a luxurious lifestyle in an affordable fashion.
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | displaying: 1 - 1

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: