Українки зустрілись на осінньому пікніку

Home | УКРАЇНСТВО | ДІАСПОРА | Українки зустрілись на осінньому пікніку
image

Членки 56 відділу Союзу українок Америки (СУА) щороку в жовтні з’їжджаються з родинами і друзями  на побережжя Мексиканської затоки у місті Венис в південно-західній частині Флориди на осінній пікнік.
Нічого не спинило  союзянок від зустрічі на пікніку, хоч з вечора прогнозували синоптики буревій і водопілля на цю частину штату. З ранку був дощ, але до обіду зійшло сонце і настав ідеальний день на пікнік.
Голова 56 відділу Анна Марія Сусла щиро вітала союзянок та гостей, особливо союзянок 136 відділу з Нейпелс, які прибули групою на чолі з головою Наталею Сантарсієро. На жаль, союзянки з окремих місцевостей через несприятливу погоду не могли прибути. Ведуча пікніку Віра Боднарук привітала всіх і попросила присутніх на смачний обід, який поблагословили панотці.
По обіді розпочалася розважальна частина пікніку, яку підготувала Оксана Лев. Гумореску Гриця Зозулі прочитали з почуттям Оля Гронь та Михайло Яримович, а дует «Ой, чорна я, си чорна» виконали Оксана Лев та Богдан Боднарук. Співучий гурт союзянок в складі: Яри Літош, Галі Лісничої, Оксани Лев, Каті Познахівської, Тамари Гелембин, Іванни Олесницької, Віри Боднарук, Зіни Ференц та Христини Шелдон заспівали п’ять пісень: «Зі сиром пироги», «Ой, на горі, на горі»,  Била мене мати», «Несе Галя воду» та «Ти казала в понеділок». Слова  пісень були роздані всім присутнім, щоб вони могли долучитися до співу під акомпанементом на акордеоні Володі Шпічки.
Важливою точкою кожного пікніку є гра «бінго», де можна виграти гарні призи. Грою провадила Іванна Олесницька з поміччю Лариси Шпон і Яри Літош. На закінчення були ще фанти, даровані членками для приємності гостей.
Приємний день пікніку добігав до кінця. Голова 56 Відділу Анна Марія Сусла та голова комітету пікніку Яра Літош щиро дякували всім, хто причинився до великого успіху пікніку.
Віра БОДНАРУК,
56 відділ Союзу українок Америки (СУА),
професор
Фото Христини ЧАЙКОВСЬКОЇ

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: