Україна цьогоріч відкриє консульство в Анталії

Home | УКРАЇНСТВО | ДІАСПОРА | Україна цьогоріч відкриє консульство в Анталії
image

Міністр закордонних справ Павло Клімкін у четвер, 26 квітня, перебуває з робочим візитом у Туреччині. Про це повідомляє прес-служба МЗС.
“26 квітня 2018 року міністр закордонних справ України Павло Клімкін перебуває з візитом у Турецькій Республіці”, - ідеться в повідомленні.
Зазначається, що це вже третій візит міністра до Туреччини від початку року.
У ході свого візиту Клімкін зустрівся з міністром закордонних справ Туреччини Мевлютом Чавушоглу та обговорив актуальні питання двостороннього порядку денного, насамперед відкриття вже цього року штатної консульської установи України в Анталії.
До речі, днями в австрійському Інсбруку (провінція Тіроль) відкрилося почесне консульство України. Про це повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба на своїй Facebook-сторінці.
"Український прапор майорітиме тепер і в австрійському Тіролі. У присутності провідних тірольських політиків відкрили почесне консульство України в казковому Інсбруку. Церемонія пройшла в історичній будівлі тірольського парламенту", - написав він.
За словами дипломата, очолив українське консульство в Інсбруку колишній віце-бургомістр, а нині відомий бізнесмен Вальтер Пеер.
Наразі в Австрії є чотири почесних консульства України - в Граці, Лінці, Зальцбурзі та Інсбруку. Крім цього, планується відкриття ще одного диппредставництва у місті Клагенфурт, зазначив Щерба.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: