Українcька діаспора Канади зібрала 2 тонни допомоги для українських дітей-сиріт

Home | УКРАЇНСТВО | ДІАСПОРА | Українcька діаспора Канади зібрала 2 тонни допомоги для українських дітей-сиріт
image

У канадському Торонто Міжнародною організацією українських громад “Четверта хвиля“ проведено щорічний благодійний марафон “Діти Торонто ― дітям-сиротам в Україні”, де було зібрано близько двох тонн речей.
"Лише за чотири години марафону, завдяки зусиллям української громади, нам вдалося зібрати близько двох тонн одягу, іграшок та шкільного приладдя", - пише член дирекції “Четвертої хвилі” Таміла Карпик.
Також успішно пройшла виставка-продаж картин місцевих художників.
Юні учасники дитячого марафону не тільки показували свої таланти, але й ділилися речами зі своїми ровесниками в Україні. В цьому й полягає унікальність цього проекту - не просто передати гуманітарну допомогу, а й  прививати малюкам почуття співпереживання до ближнього.
Тому під час заходу діти писали листи і малювали картини для своїх ровесників в Україні.
Як зазначила Таміла, проект уже давно вийшов за межі української діаспори - на благодійну виставку-продаж свої картини надали професійні художники не лише українського, а й турецького, італійського, німецького та польського походження.
Вже за кілька тижнів посилки отримають Благодійний фонд “Подоляни” (підтримка дітей-сиріт та малозабезпечених родин) та Центр сприяння дітям з синдромом Дауна “Бебіко” (Тернопіль), ГО “Січова допомога” (підтримка жінок-безхатченків та дітей-сиріт) (Запоріжжя), Сумський обласний спеціалізований будинок дитини, Сумський дитячий будинок ім. С.П.Супруна, Смілянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, волонтерські організації по підтримці дітей-сиріт та інвалідів у Рівному, Сумах, Івано-Франківську, Тростянці, Шостці та Харкові.

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: