У Гартвілі дякували Богові за врожай

Home | УКРАЇНСТВО | ДІАСПОРА | У Гартвілі дякували Богові за врожай
image

Справжній християнин  має бути вдячним у житті за все Богові, бо така Його воля щодо нас. І кожен  намагається дотримуватися цього правила. А з приходом осені розпочинається сезон, коли у кожній церкві оголошують День подяки. Зібравшись усі разом, запросивши гостей з інших церков,  єдиною християнською сім’єю складають достойну подяку Господеві за Його щедрі дари, якими Він з милості своєї і любові наділяє нас.
18 листопада в українській церкві Християн Віри Євангельської в Гартвіл, штату Огайо, також пройшло подячне Богослужіння. Багато гостей з різних куточків Америки прибули, щоб бути учасниками свята.
Освячений минулого місяця новозбудований храм цієї неділі мав особливу святкову декорацію. Молодь майстерно створила чудову експозицію з плодів, які Бог дарував для нашого вжитку.
На початку служби Божої диякон церкви Іван Легкий звернув увагу на те, що в той час, коли  тисячі людей гинуть від голоду, ми маємо повний достаток, наші діти одягнені й ситі, тому ми повинні цінити Божу милість і славити Його Святе Ім’я за  батьківську опіку над нами.
Підчас цього урочистого заходу лунав спів хору (регент – Михайло Торчило, піаніст – Павло Ковалишин), виступали вокальні та музичні ансамблі й колективи, співали солісти,  декламувалися вірші, промовлялися проповіді, і все об’єднувалося однією темою - темою подяки.
 У продовженні програми пастор церкви Карпо Легкий закликав до спільної молитви за мир і спокій в Україні, щоб Бог поклав кінець пролиттю невинної крові й дарував тихе й спокійне життя нашому багатостраждальному народові. Також дияконами Павлом Яромичем, Павлом Дишком та Петром Черевком була звершена подячна молитва над джерелами людського життя – Словом Божим (Біблією), Хлібом та Водою.
Закінчуючи Богослужіння, пастор Петро Гула, зі штату Мінесота, сказав: ‘’Щоб виростити ось ці плоди, які є перед нами, фермери приклали багато зусиль. Ми з вами не брали жодної участі в тому процесі. Тому згадуймо їх в наших молитвах, щоб Бог благословив їх, бо вони роблять велику справу’’.
Після того, пастор Карпо подякував гостям за те, що прийшли розділити радість свята. Подякував усім, хто брав участь в організації й проведенні цього заходу, та запросив до залу, де на столах чекали смачні українські страви.
А приготували усю ту смакоту Аня Намонюк зі своєю командою: Валентина Дишко, Люба Легка, Таня Лосінська, Віта Мацко, Таня Легка, Люда Ковалишин, Тамара Сорочан, Алла Лозицька, Алла Легка, Світлана Легка, Люба Мацко та Віта Легка.
Олександр ФЕДОРЧУК,
Гартвіл, штату Огайо, США
Фото автора

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: