Офіра во славу Божу

Home | УКРАЇНСТВО | ДІАСПОРА | Офіра во славу Божу
image

Коли ми запрошуємо гостей або рідних, то прикладаємо максимум зусиль, щоб у нашій хаті було все ідеально. Намагаємось створити атмосферу, в якій приємно буде провести час. Іноді доводиться вкладати немалі кошти, щоб інтер’єр і його дизайн відповідали тематиці зустрічі.
Храм - це дім, в якому велика християнська родина має зустріч з живим Богом. У храмі ми прославляємо Його Святе Ім’я, дякуємо за життя й щедрі благословення, просимо миру і прощення за наші провини, даємо обітницю служити Богові усім своїм серцем. Тому й дім, де перебуває Творець, має бути ідеальним. І кожна парафія дбає про це.
Так, настоятель нашої парафії Св. Трійці Православної Церкви України, що в Норт Роялтон, Огайо, митрофорний протоієрей Роман Загурський по закінченні Святої Божественної Літургії звершив чин освячення нових церковних речей.
Відтепер окрасою Божого дому стануть:
1. Вишиті іменні хоругви парафії Святої Трійці і на честь Св. Великомучениці Варвари, часточка мощей якої зберігається у нашому святому храмі;
2. Іменні хоругви прицерковних організацій братства Св. Андрія Первозванного та сестринства Св.Покрови;
3. Металеві двосторонні хоругви;
4. Копія мироточивої чудотворної ікони Божої Матері, названої ‘’Толзька’’;
5. Хрест – Голгофа, писаний на дереві;
6. Водосвятна чаша, підсвічники, підставка для кадильниці та Євангелія і семисвічники.
''Декілька місяців тому, була освячена нова вишивана катапетасма (завіса для царських воріт), кошти на яку пожертвували Мирослава Жеребна та її донька Наталія Бабаєва, за що парафія висловлює їм щиру подяку.
Також хочеться висловити подяку голові Управи Олександру Баркову, старості Юрію Покиданцю, голові Братства Федорові Мельнику, голові Сестринства Надії Продан і всім парафіянам, бо саме їхня спільна праця і жертовність дають змогу прикрасити і обновити цей чудовий храм.
Велика подяка нашим постійним меценатам Сас Олександру та Сас Миколі.
Окремо підносимо свої подячні молитви за Олександра Зайцева, який пожертвував кошти і оплатив вартість доставки контейнера з України до США.
«Нехай Господь утверджує нашу Святу Православну Церкву України, її невід'ємну частину - нашу парафію Св. Трійці, всіх жертводавців і всіх парафіян на многії і благії літа!»– в заключній промові сказав настоятель парафії протоієрей Роман Загурський.
Олександр ФЕДОРЧУК,
Норт Роялтон, Огайо, США
Фото автора

Rate this article
0


Subscribe to comments feed Comments (0 posted):

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:


  • email Email to a friend
  • print Print version
  • Plain text Plain text
Themes
No tags for this article
Subscribe to Newsletter
: