Днями завершився черговий Фестиваль нескореної нації Холодний Яр 2021

0
287

Фестиваль було започатковано в 2015 році на хвилі піднесення національної свідомості та єдності. Шостий рік поспіль молодь зі всієї України збирається на Черкащині, на території колишньої Холодноярської республіки, яка стала осередком протистояння українства більшовикам Росії, щоб провести час в компанії однодумців під драйвові виступи українських музичних груп.

До приїзду учасників зазвичай облаштовується наметове містечко. Функціонують ярмарки, майстри та майстрині України проводять різноманітні майстер-класи.

Унікальність цього фестивалю в тому, що він проводиться під егідою тверезості – жодного алкоголю чи психотропних речовин. Це екологічний захід – кожен учасник дотримується максимально шанобливого ставлення до природи.

Цього року у програмі фестивалю були: турнір з міні футболу, бої ММА, трейловий забіг RunЯр, презентації книг, виступи спікерів та дискусії. Були представлені фотоекспозиції «Портрет Солдата» і «Сильні духом. Мами».

Щовечора, коли затихали дружні розмови, на сцену виходили музичні гурти та запалювали учасників своєю живою та бадьорою музикою. Під час фестивалю було зібрано на потреби військових 105.000 гривень.

Кожного року захід набуває ще більшої популярності, бо стає своєрідним колом єднання, місцем зустрічі та неймовірних знайомств! Захід реалізується ГО “Фестиваль нескореної нації Холодний Яр” за підтримки держави та програми «USAID KEY».

Ольга Скаржинець