Юлія Матту: Україна підтримує міжнародні культурні проекти

0
809

Вже добігає кінця ера коронавірусу і Україна цього літа вирує культурними подіями. Одна з них: найгучніша фото виставка «Київ рев’ю», яка проходить в найбільших містах України: Харків, Київ, Одеса, Львів.

Автор виставки – італійський фотограф Енцо Делль’Аква. Митець створював виставку два роки і от нарешті українці змогли побачити результат довготривалої праці. Виставку вже побачили харків’яни, кияни і одесити, а в серпні до культурного міжнародного заходу готується Львів.

Докладніше про подію розповідає громадська діячка, письменниця і арт-менеджер проекту «Київ рев’ю» Юлія Матту.

«Будь-яка виставка в собі має два етапи: підготовка матеріалів і показ. Пан фотограф витратив два роки для того, щоб підготувати матеріали, а коли ми розпочали етап підготовки до показу, особисто я очікувала труднощі, з якими потрібно буде стикатись. Але українська творча спільнота показала себе з найкращої сторони.

В Україні багато людей, які мають можливість допомагати і підтримувати культурні проєкти. Вони мають досвід і готові ним ділитись. Неймовірно те, що організації і посадовці, з якими ми зустрічались в різних містах, пропонували будь-яку допомогу і причому безкоштовно.

Якщо ти митець і ти хочеш зробити щось для України, тебе приймуть, я в цьому впевнилась. Для виставки нам запропонували найкращі галереї, музеї, театри і бібліотеки і все це на безкоштовній основі з повною підтримкою заходу від відкриття до закриття виставки!

Енцо Делль’Аква перший фотограф, з яким я працюю, як арт агент в Україні і перша моя спроба культурного світового піару. Вдала спроба і вона надихає на подальшу роботу зі світовими митцями. Адже Україна має в собі великий культурний потенціал і готова до міжнародної співпраці».