Петраков включив Шовковського в тренерський штаб збірної України

0
145
Виконуючий обов’язки головного тренера збірної України Олександр Петраков розповів, що вже сформував тренерський штаб національної команди.

Так, Петраков заявив, що сформований тренерський штаб складається з експертів, з яким сам тренер вже раніше працював. З новачків тільки Олександр Шовковський та ще одне вільне місце.

Раніше портал Metaratings повідомляв, що помічником Петракова буде Андрій Анненков, з яким вони разом працювали з молодіжної збірної України, яка стала в 2019 році чемпіоном світу.

Петраков повідомив, що гра в збірної повинна бути ефективна. У такому серйозному становищі нам потрібно грати на результат, а не для того, щоб комусь сподобатись.

Петраков готуватиме збірну України до матчів відбору ЧС-2022.

Нагадаємо, що 1 вересня національна збірна України у відбірковому циклі чемпіонату світу 2022 року зіграє з Казахстаном. 4 вересня збірна України проведе матч з Францією.

Нагадаємо, що Олександр Петраков став виконуючим обов’язки головного тренера збірної України 17 серпня. Про це повідомила Українська асоціація футболу.

Примітно, що рішення про призначення Олександра Петракова в ролі виконуючого обов’язки головного тренера збірної було оприлюднено тільки за північ. Приставка «в.о.» напевно означає, що УАФ продовжує сподіватися на Сергія Реброва.

Останнім головним тренером збірної України був Андрій Шевченко, який покинув команду після Євро-2020. Під його управлінням збірна України дійшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи 2020 року, де програла національній команді Англії з рахунком 0:4.