Українські військові ведуть запеклі бої з агресором

0
264

Розпочато десяту добу героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Українські військові ведуть запеклі бої за визволення загарбаних російськими агресорами територій. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у Фейсбуці.

“Активними бойовими діями завдають втрат противнику не тільки озброєні підрозділи українських захисників, а й звичайні неозброєні люди, демонструючи окупанту свою громадянську позицію, завдаючи йому психологічної поразки”, – зазначають у Генштабі.

Частини та підрозділи загарбників деморалізовані, солдати й офіцери окупаційної армії продовжують здаватися у полон, тікають, залишаючи озброєння і техніку.

Як наголошується, стикаючись із постійним опором та усвідомлюючи протиправність своїх дій, окупанти продовжують обстріли цивільного населення, завдають ракетно-бомбових ударів по об’єктах критичної інфраструктури та житлових будинках, лікарнях, дитячих садках, використовують жінок, дітей і літніх людей як “живий щит”.

Водночас російська сторона не полишає спроб створити у власному інформаційному просторі картину визвольного “бліцкригу”, продовжуючи поширювати тотальну брехню через підвладні ЗМІ, вживають заходів щодо приховування втрат в особовому складі та техніці, блокуючи доступ населення до правдивої та об’єктивної інформації.

ЗСУ продовжують тримати визначені рубежі на всіх напрямках, а на окремих – контратакують та змушують противника відступати з втратами, порушують тилові комунікації та завдають нищівних ударів.

“На жаль, про всі наші успіхи ми поки що не можемо розповісти, щоб не зірвати задумане. Але повірте, у свій час все стане відомо. Разом переможемо! Боротьба триває!” – заявили у Генштабі.