Російські військові свідомо розстрілювали мирних людей

0
375

Дев’ятеро загиблих, серед яких 15-річна дівчина виявлені на місці масового захоронення вбитих окупантами мирних жителів Бородянки. Про це інформує Поліція Київської області.

20 квітня на території селища Бородянка виявили два місця поховання мирних громадян, вбитих російськими окупантами. В одній могилі знаходилися двоє товаришів 35-ти років, а поряд дівчина-підліток 15 років.

В іншому місці захоронення правоохоронці виявили тіла шести людей – 4 чоловіка та 2 жінки. Особи чотирьох вдалося ідентифікувати – це також місцеві мешканці, імена двох загиблих людей поки залишаються невстановленими.

Начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов, криміналісти та слідчі оглянули захоронення.

“ Ці люди були вбиті окупантами, у деяких із загиблих є ознаки катувань. Хочу підкреслити, що ці люди – цивільні. Російські військові свідомо розстрілювали мирних людей, які не чинили жодного опору та не становили жодної загрози”, – заявив Андрій Нєбитов.

Тіла всіх загиблих було доставлено до моргів Київщини для подальших експертиз. Згодом ідентифіковані тіла передадуть родичам для поховання.

Поліція Київщини продовжує розслідувати жахливі злочини окупантів, – повідомляється на сторінці відомства у соціальній мережі.