Нехай прийде Царство Твоє!

0
54
Написано Превелебним Леонардом Біловим у молитовних роздумах: Ранкова прогулянка в Слові

 “Нехай прийде Царство Твоє!”

У цьому восьмому молитовному роздумі на тему молитви, ми спрямовуємо нашу увагу на слова в Господній Молитві: «Нехай прийде Царство Твоє». У Своїй всемогутній владі Ісус править у трискладовому царстві: царстві сили, яке включає усі створіння; царстві благодаті, яке є Свята Християнська Церква, створена з усіх віруючих і то лише з віруючих в Нього, як Божого Сина і нашого Спасителя; і царства слави, яке є небеса.

Коли ми молимось: «Нехай прийде Царство Твоє», – то ми говоримо про царство благодаті і царство слави. Ми просимо Бога, щоб Він тримав і беріг нас у істинній вірі в нашого Господа і Спасителя Ісуса Христа. Коли Ісус починав Своє публічне служіння, повідомляє Євангеліст Марко, «то прийшов Ісус до Галілеї, і проповідував Божу Євангелію, і говорив: «Збулися часи, – і Боже Царство наблизилось. Покайтеся, і віруйте в Євангелію!» (Марка 1:14, 15). Це стосується царства благодаті, Святої Християнської Церкви. Будучи християнами, ми каємось в наших гріхах і благаємо Бога про Його милосердя і прощення, яке обіцяне нам вірою в Христа Ісуса. Прощення гріхів і обітниця життя вічного на небесах були здобуті для нас Ісусом. Він прожив досконале життя і виконав на нашому місці усі Заповіді Божі. Він забрав усі наші гріхи на Себе і поніс їх на хрест Голгофи, де пролив Свою святу, дорогоцінну кров, аби усі їх обмити, як писав Євангеліст Іван в Першому посланні: «Кров Ісуса Христа, Його Сина, очищує нас від усякого гріха» (1 Івана 1:7).

Апостол Петро виразив це такими словами: «Не тлінним сріблом або золотом відкуплені ви були від марного вашого життя, що передане вам від батьків, але дорогоцінною кров’ю Христа, як непорочного й чистого Ягняти» (1 Петра 1:18, 19). Вірою в Євангеліє ми стаємо членами царства благодаті, Святої Християнської Церкви.

Коли ми молимось: «Нехай прийде Царство Твоє», – ми також просимо Бога, щоб Він подав нам силу провадити християнське життя. До колосян Павло писав: «Як ви прийняли були Христа Ісуса Господа, так і в Ньому ходіть» (Колосян 2:6). Ходіть у Ньому, тобто живіть відповідно до Його Слова та волі.

Друге Прохання: «Нехай прийде Царство Твоє», – Місійне Прохання Господньої Молитви. Ми просимо Бога розбудовувати та поширювати царство благодаті, Святу Християнську Церкву, на землі. Ісус каже нам: «Жниво справді велике, та робітників мало; тож благайте Господаря жнива, щоб на жниво Своє Він робітників вислав» (Матвія 9:37, 38).

І, нарешті, ми просимо Бога пришвидшити той день, коли Ісус повернеться на землю, аби забрати нас у царство слави, яке є небеса. На закінчення Книги Об’явлення Іван пише: «Той, Хто свідкує, говорить оце: «Так, – незабаром прийду!» Амінь. Прийди, Господи Ісусе!» (Об’явлення 22:20). Прийди швидко і забери нас на небеса!

Слухай! Голос Ісуса кличе:
«Хто піде до праці нині?»
Поля споловіли, урожай чекає –
Хто носитиме снопи?
Довго й лунко Пан гукає,
Нагороду дає багату тобі;
Хто відгукнеться і радісно скаже:
«Ось я, – пошли мене»? Амінь.

Підготувала Лінда ФІЛЛІПС