Я такий самотній

0
63

«Елеанор Ріґбі померла в церкві і її ім’я було поховане разом із нею; на похорон ніхто не прийшов… Всі ці самотні люди, звідки всі вони беруться?» Чи не спадало вам на думку, що такий гімн про самотність був написаний саме для вашого життя?

Самотність не має нічого спільного з тим, скільки людей з’являються у вашому житті. Власне кажучи, найбільші муки самотності настають тоді, коли ви почуваєтесь повністю від’єднаними від багатьох людей, які трапляються довкола вас, непоміченими ними і яким «до вас байдуже». Коли видно, як інші люди радіють щасливими взаєминами, то це лише збільшує ваш страх перед самотністю.

Долання того страху починається з примирення з вашим Творцем, вашим небесним Отцем, небесним Нареченим, найбільшим бажанням Якого є вас любити і бути любленим вами повіки віків. Ви не читали бува нещодавно Його листи, сповнені любові до вас? «І на Тебе надіятись будуть усі, що Ім’я Твоє знають, бо не кинув Ти, Господи, тих, хто шукає Тебе» (Псалом 9:11).

Коли ви впевнені в Божій любові, то можете підвести свій погляд і можете просто помітити деяких добрих людей, яких Бог посилає у ваше життя.

Підготувала Лінда ФІЛЛІПС