Я повний сумнівів

0
46

Які серйозні перешкоди для вашої віри? Матеріалізм? Зайнятість? Теорія еволюції? Задоволення? Як щодо витримки? Коли Бог змушує вас чекати, і чекати, і ще трохи почекати на Його Провидіння, чи підриває це вашу впевненість? Чи були у вашому житті затяжні періоди бідності, чи хвороби, чи безробіття? Давид каже: «Доки, Господи, будеш мене забувати назавжди, доки будеш ховати від мене обличчя Своє?» (Псалом 12:1)

В очах Бога віра подібна до м’яза, якому необхідне добре тренування, щоб стати сильнішим. Так, без болю немає зростання. Що часто заважає нам розвинути необхідну витривалість віри, так це забудькуватість… Ми забуваємо ті моменти, коли Бог відповідав на наші молитви, коли Бог втручався, коли Він робив те, що обіцяв.

Очікування – це нормально. Бог ніколи не спізнюється. Він завжди вчасно. У цьому ж псалмі Давид відповів на своє ж запитання: «Я надію на милість Твою покладаю, моє серце радіє спасінням Твоїм! Я буду співати Господеві, бо Він добродійство для мене вчинив… » (Псалом 12. 6)

 Підготувала
Лінда ФІЛЛІПС