Молитви

0
263

За безпеку:  Небесний Отче, ти посилаєш Своїх святих Ангелів захищати нас у часи безпеки, пошли їх до нас у ці непевні дні, щоб вони нас втішили.

За сім’ї та друзів які намагаються втекти: Небесний Отче, протягом всього часу ти завжди приводив народ свій у безпечне місце. Ми молимося аби ти також провів нас до безпеки, щоб наші життя були врятовані і щоб ми продовжували служити тобі на славу усі наші дні.

За тих хто перебуває у притулках для біженців: Небесний Отче, хоча ми не у власних домівках, ми завжди почуваємося вдома разом з тобою. Допоможи нам пережити цей тимчасовий стан аби ми  завжди перебували Тобою там де нам і належно бути.

За мудрих лідерів: Небесний Отче, Ти посилаєш Духа Свого аби він дав нам мудрість та розуміння. Дай більшу частку мудрості нашим лідерам та тим хто має владу над усім народом, щоб робили вони те що приємне в Твоїх очах, а не в очах грішника.

У час страху: Небесний Отче, поруч з Тобою, ми не будемо боятися, хоч земля піде з під ніг, а гори впадуть у моря. Ти наша твердиня і сила.

За воїнів в Україні: Небесний Отче, оберігай та дай силу тим, хто захищає свою Батьківщину від зловмисників. Зроби аби ми завжди пам’ятали, що нашим справжнім ворогом є диявол, який використовує інших людей для створення труднощів.

За сон: Отче Небесний, поблагослови нас на спокійний відпочинок, а вранці нас збуди, аби ми щодня служили тобі у свій час.

За дітей, які бояться: Небесний Отче, діти займають особливе місце у Твоєму серці та Твоїй волі. Дай їм впевненість, що щоб не сталося, Ти любиш та будеш піклуватися про них. Будь їхньою надією і опорою.

За тих, хто допомагає біженцям і тим, хто посилає припаси: Небесний Отче, благослови всіх, хто допомагає тим, хто того потребує, особливо людей Румунії та Польщі, які пропонують так багато допомоги біженцям. Благослови всіх у всьому світі, хто постачає необхідні запаси, гроші та їжу. Благослови усі ці зусилля і нехай Твоє Євангеліє пустить коріння в серцях, які потребують пізнати Твоє спасіння.

Лінда ФІЛЛІПС