Мені так страшно

0
191

У 1889 році в Білий Дім вперше провели електрику. Саме тоді там проживали Президент Бенджамін Харрісон з дружиною. Проте вони так боялися цих змін, що змушували лише прислугу включати та виключати перемикачі. Якщо ж персонал вже не працював – Пан та Пані Президент спали із включеним світлом.

Одна справа бути обережними поруч з небезпечними речами, як наприклад: ножами, отрутою, та електрикою. Проте зовсім інша річ – дозволити невиправданому страху повністю поглинути сій розум. Який рівень страху зараз у вашому розумі? Чи бувало таке що звичайна обачність та пересторога переростали у всепоглинаючий страх? Що вам сниться у поганих снах? Самотність? Провал бізнесу? Безпліддя?

Можливо, варто саме зараз назвати свій страх. Це щось на що ви можете вплинути, чи ж це поза можливостями контролювати? Якщо ви можете щось із цим зробити, сформуйте чіткий план того, що вам потрібно робити. Якщо ж це не підпадає під можливості вашого контролю – це не ваша проблема!

Це просто може бути страх який може перемогти Бог! Він абсолютно не заперечує коли ви приходите до нього з тим, з чим не можете справитися самі. «Бо Ти, Господи, благословлятимеш праведного, милістю вкриєш його, як щитом!» ( Псалом 5:12).

 Підготувала
Лінда ФІЛЛІПС