Я ошуканий?!

0
160

Як ви знаєте, коли ви починаєте гру «Монополія», кожен отримує 1500 $ стартового капіталу. Банківські рахунки у всіх гравців однакові. Рахунок у кожній грі вищої бейсбольної ліги, починаючи з часу Ебнера Даблдея, завжди 0-0 на початку першого інінґу.
На жаль, життя не схоже на настільні ігри чи спорт. Різні люди мають суттєву різницю у  кількості «стартового капіталу». Деякі народжуються для багатства. Деякі народжуються в щасливих, стабільних, люблячих сім’ях. Деякі розумні від природи і легко просуваються в навчанні. Деякі просто від природи витончені і привабливі. А багато хто – нічого з вищевказаного.
Сатана подбає про те, щоб ви гостро й глибоко усвідомлювали все те, чого у вашому житті немає. Він вселить у ваше серце дух образи, щоб ви почувалися ошуканим. Нібито якимось чином від вас очікується конкуренція в «Монополії» з мізерними 637,50 $ стартового капіталу. Це він хоче, щоб вам не давали спокою ваші екзема, чоловіче облисіння або ж целюліт.
Ось як подолати ці відчуття образи. Проведіть переоблік цінних речей, якими ви вже наділені. «Нехай же подяку складуть Господеві за милість Його, та за чуда Його синам людським, бо наситив Він спрагнену душу, а душу голодну наповнив добром!» (Псалмів 106:8-9 ). Радійте зі мною — Господь ще не припинив з наданням доброго для нас!

Підготувала
Лінда ФІЛЛІПС