УПЦ США зібрала медикаменти для 118 українських лікарень

0
275

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 13 липня 2022 року на подвір’ї Свято-Михайлівського Золотоверхого собору передав у 118  лікарень по всій Україні медикаменти для українських військових та мирних мешканців, поідомляє пресслужба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).

За сприяння Предстоятеля ПЦУ великий вантаж гуманітарної допомоги на загальну суму понад 210 млн гривень було надано парафією українського православного собору святого Андрія у Вашингтоні (Українська Православна Церква США) та її настоятелем протоієреєм Володимиром Штеляком, завдячуючи організації «CitiHope».

У заході взяли участь Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, адже процесом розподілу допомоги займатиметься Міністерство охорони здоров’я.

Перша частина допомоги одразу після заходу направлена до Головного військового клінічного госпіталю та Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни. До складу гуманітарного вантажу увійшли антибіотики, ліки для нормалізації тиску, тахікардії, захворювань коронарної артерії, при проблемах зі шлунком, медичні халати та перев’язувальні матеріали для хірургічних відділень, бандажі, кровоспинні засоби, а також підгузки, дитяче харчування, ноші, ходунки, предмети гігієни та інше.

«Нам важливо, щоби ці медикаменти безпосередньо потрапили в ті лікарні, де їх насправді потребують, бо ліки специфічні, і тільки лікарі знають, як і кому їх потрібно вчасно надати. Тому нехай Господь допомагає всім нам творити добрі справи в час війни, а разом, я переконаний, ми обов’язково переможемо», – сказав під час заходу Митрополит Епіфаній.