В мене нема жодних фінансових ресурсів…

0
166

Біллі Холідей висловився досить прямолінійно: “Є гроші – є друзі, які з задоволенням приходять до тебе в гості. Нема грошей, нема витрат – нема і друзів на порозі.”  Чи відомі вам відчуття страху, сорому, паніки коли ви на безгрошів’ї? Чи доводилося вам стикатися із колекторами, банкрутством, виселенням із оселі бо нема чим платити?

Для малих та бідних цієї землі у Божому серці є особливе місце. За іронією долі, у цьому світі чим бідніший ти, тим менша ймовірність того, що ти коли-небудь матимеш доступ до державного чиновника. Багатство часто змушує людей думати, що вони не потребують Бога. І саме бідні насолоджуються Його усмішкою. “Нехай не відходить пригноблений посоромленим, бідний та вбогий нехай прославляють імення Твоє!“ (Псалом 74:21).

Ніколи ви не опинитесь у такій глибокій прірві, щоб очі Господа не побачили  вас, підтримуючий голос Господа не досягнув до вас, і довгі руки Господа не врятували вас. Ви ніколи не залишаєтеся без ресурсів, якщо ви з Господом. Зверніться до Нього та скажіть, що вам потрібно.

Підготувала
Лінда ФІЛЛІПС