Допоможи мені, Ісусе, прожени мій сором

0
125

За ваш сором подвійний і за ганьбу та смуток, ваш уділ, тому то посядуть вони в своїм краї подвійне, радість вічна їм буде! (Ісаї 61:7).

Дорогий Спасителю, прости моє невірство. Це саме те, що було. Це було недовірою, тому що я знав, що це неправильно, і однаково пішов з цим. Я це спланував, діяв заздалегідь і наказав своїй совісті мовчати. Мої наміри були неправильними з самого початку. Я ніколи не очікував, що мене спіймають. Я замів сліди і видалив те, що потрібно було видалити. Не було ані записів, ані квитанцій, ані свідків. Але я був необережним, і тому мене спіймали. Чи це не Твоя любов так діє? Це Ти стояв за цим? Ти викрив мене публічно, щоб я зупинився і покаявся у своєму гріху? Тепер усі знають, і мені так соромно за себе. Я зруйнував свою репутацію. Моїй родині тепер теж має бути соромно, бо я принизив наше добре ім’я. Я відчуваю себе повністю оголеним і мені ніде сховатися. Я ненавиджу себе за це. Я не можу уявити, який Ти розчарований, але мені потрібно сховатися в Тобі.

—–

Дорогий Спасителю, я знаю, що ти любиш мене, тому що мене спіймали. Як мені

залишити це і почати рухатися далі? Є наслідки, і мені потрібен час, щоб сплатити свої рахунки. Я визнаю свій гріх і не шукаю виправдань. Вибач. І якщо для цього є сильніше слово, я теж – це. Будь ласка, пробач мене і спонукай інших пробачити мене. Я хочу почати довгий повільний процес відновлення моєї репутації. Я повинен бути смиренним щодня, тому що це завжди буде плямою в моєму досьє. Я прошу в Тебе другого шансу, тому що Ти є такий Бог. Наповни мене своїм Духом і працюй у мені, щоб усім було зрозуміло, що Твоє прощення для мене не є марним. Я хочу, щоб люди знову довіряли мені, але просто просити це було б підозріло. Допоможіть мені виправдати цю довіру кожною фіброю мого єства.

Підготала
Лінда ФІЛЛІПС