Допоможи мені, Ісусе, вийти на біс

0
123

Ось зроблю Я нове, тепер виросте. Чи ж про це ви не знаєте? Теж зроблю Я дорогу в степу, а в пустині річки. (Ісаї 43:19).

Неймовірно! Після всіх цих років я все ж отримав цього страшного листа. Ну, це було на білому папері, але повідомлення було чітким: «У зв’язку з реструктуризацією ми з жалем повідомляємо, що нам більше не потрібні ваші послуги. Це повідомлення не має зворотної дії.. Дякуємо за час, проведений у нашій компанії». Здається що, щойно мене жбурнули з гармати у велику невідомість. Що тепер я буду робити, Господи? Я навіть не хочу розповідати про це своїй родині. Вони будуть спустошені. Я відчуваю себе дуже невпевнено. Чи так винагороджується вірність? Я багато і довго працював і не скаржився, коли мене просили робити більше. А тепер це? Я дуже розлючений. У мене таке відчуття, що коли я закінчу гніватись, я почну тремтіти від страху. Що я мені робити далі? Ця робота — це все, що я знаю. Економіка не вимагає більш таких людей, як я. Мені потрібен дохід, і він потрібен швидко.

—–

Ну, Господи, я опублікував своє резюме. Я шукав вакансії в інтернеті та в газетах. Я здійснив «холодні» дзвінки та заповнив заявки. Я чекаю на співбесіду, а рахунки накопичуються. Господи, будь ласка, допоможи мені знайти роботу, яку ти для мене вибрав. Мені важко змусити себе діяти, тому що я вже впадаю у відчай. Мені потрібна робота, і я готовий спробувати щось нове. Я готовий застосувати свій досвід і навички в новій роботі найкращім чином. Було б цікаво та добре здивувати себе новою кар’єрою. Я міг отримати друге дихання. Дай мені трохи уяви, Ісусе. Дозволь мені побачити, де насправді є нові можливості, і дай мені винахідливості, щоб скористатися ними. Я люблю тебе, Ісусе. Ти обіцяв, що не дивлячись ні на що, Ти зробиш усе для мого блага. Я з нетерпінням чекаю того часу, коли зможу озирнутися назад і побачити, що це так. Тому що я теж працюю.

Підготувала Лінда ФІЛЛІПС