Журналісти навідалися до маєтку Митрополита УПЦ МП Онуфрія у Чернівцях

0
114

Резиденція митрополита Української Православної Церкви Московського Патріархату Онуфрія (Березовського) розташована біля природного заповідника “Гарячий Урбан” у Чернівцях. Про це повідомляють журналісти, які навідались туди.

До нього хвилин 15-20 ходьби від тролейбусної зупинки. До маєтку залишалося ще метрів з 200, але нам вже було зрозуміло, що це саме він. Праворуч бачу огороджене каменем місце для паркування.
Ліворуч за огорожею видніється триповерховий будинок із однією трикутною баштою та написом “ІХ” на вікнах.

Будинок огороджений високим парканом – 2,5-3 метри. Головна брама та хвіртка прикрашені кованими хрестами і кованими елементами декору. Трішки нижче головного входу лежать складені дрова.
Через високу огорожу заглянути на подвір’я не вдається, але через щілини у воротах видно, що воно встелене бруківкою. Ми намагалися постукати, але, окрім гавкоту пса, нічого більше не почули і ніхто до нас не вийшов.

Повертаємося назад. Зі свого господарства (поруч маєтку – дачі чернівчан) йде жінка. Вона проживає тут чотири роки. Запитуємо в неї про резиденцію та чи часто тут буває її власник.

– Кажуть, що це резиденція Онуфрія? Він часто приїжджає сюди?

– Як він тут буває, то тут такі кортежі приїжджають. Там охорона постійно є. Я собі думаю, ви так фотографуєте, як це вони не вийшли. Та зараз рідко кортежі приїжджають сюди, – говорить жінка. – Ми раніше з чоловіком виходили пиляти та прибрати викорчувані, гнилі дерева. Так охорона одразу до нас виходила і казали: “Нельзя!”. Мій чоловік каже: “Давайте наведемо порядок, в лісі так брудно, так недобре”. “Тут без вас є кому порядок наводити”, – відповідають.