Я борюся, Господи

0
57

Життя сповнене складних завдань, але є Бог на небі, Який чекає на нас, щоб ми звернулись до Нього по допомогу. Цей план читання пропонує втішні та підбадьорливі слова з Біблії для ваших щоденних труднощів.

1 Я не знаю, що робити

Однією з причин, чому нам подобаються бойовики, є та, що герої там більші ніж у реальному житті. Вони не тільки красиві, хоробрі та сильні; здається, вони завжди знають, що треба робити. У них завжди є план; вони блискучі імпровізатори при зміні сюжету; вони завжди виглядають зібраними і впевненими.

Ось у чому різниця: вони живуть у лише фільмах, де сценаристи роблять їх розумнішими, гардеробник створює для них дійсно крутий одяг, каскадери приймають їхні падіння, а погані хлопці роблять фатальні помилки й завжди програють у кінці. Ми ж з тобою живемо в місці, яке називається реальністю, де наш вибір – туманніший, шляхи – заплутаніші, а стосунки – складніші.

Життя сповнене людських дилем: який шлях кар’єри мені підходить? Чи варта ця жінка(чоловік) моєї посвяти? Що мені робити з дитиною, яка вийшла з-під контролю?

Але, у вас на небі є Друг, який чекає, щоб ви у Нього попросили допомоги: «Надійся на Господа всім своїм серцем,  і не покладайся на розум свій; на всіх дорогах своїх пізнавай Його, і Він випростає твої стежки» (Притчі 3:5,6). Бог дивовижний! Він може зробити вихід з безвихіддю. Він знає коли і як, і хто і скільки. Коли Його попросять, він надасть нам інформацію, яка нам потрібна на щоденній основі.

Наша роль потрійна: слухати Його послання, визнавати Його, коли ми йдемо шляхом, і вірити, що правильний шлях стане ясним для нас тоді, коли Бог вирішить показати нам його.

Підготувала Лінда ФІЛЛІПС