Герої

0
73

Підсумок YouVersion:

Одна серед багатьох речей яких Біблія дарує нам є та що,  вона дає нам можливість почути історії деяких грубих і розбитих людей, яких Бог все ж знайшов корисними для Себе. Навчання на прикладах інших це чудовий спосіб вчитися. Цей план читання познайомить вас з деякими героями Біблії.

Вступ

Ніхто не може пізнати життя самотужки. Життя  просто занадто складне і надто непрогнозоване. Нам усім потрібні люди, на яких ми можемо рівнятися, люди, які пішли вперед і багато чого зрозуміли, люди, чиє ставлення, досягнення та стиль ми можемо унаслідувати.

Коли я був дитиною, я рівнявся на Едді Метьюз і Хенка Аарона. У підлітковому віці я захоплювався Beatles і Rolling Stones. Будучи студентом семінарії, я ввібрав у себе багато від людей, яких вважав першокласними вчителями Біблії, музикантами та церковниками. В ці дні мене інтригують люди, які очолили трансформаційні зміни у своїх організаціях, люди, які адоптувалися до змінливої Америки та світу, люди, які уявляють нові способи розповісти величну стару історію.

Однак найкращим із усіх джерел історій героїв є не журнали на кшталт Sports Illustrated, чи Seventeen, чи Cosmopolitan. Найкращим джерелом героїв є Біблія. В цій  невеличкий серії щоденних духовних роздумів я пропоную вам свій особистий список з тридцяти одного героя що прийшли до нас зі сторінок Святого Письма.

Усі ці люди були грішниками, як і я. Всі вони робили помилки, як і ти. І все ж таки,  їхня віра в Бога та їхні відкриті й розкаяні серця дозволили Божому Духу діяти в їхніх слабкостях так, щоб творити великі справи, підносити інших людей, просувати Боже Царство, прославляти ім’я Бога-Спасителя.

Кожен із цих чоловіків і жінок є героями для мене у тих сферах, в яких я хочу зростати, можливо і ви також: смирення, слухняність, мужність, подолання труднощів, лідерство, жертовність і служіння.

Я сподіваюся, що ви знайдете в цих історіях надію та натхнення для себе.

пастор Марк Джеске