Першоєрарх УПЦ США митрополит Антоній відсвяткував 51-у річницю священичої хіротонії

0
51

26 листопада 2023 р. предстоятель Української Православної Церкви США (Вселенського патріархату), високопреосвященний митрополит Антоній відзначив 51-у річницю священичого служіння.

Із словами вітання до нього звернувся архієпископ Памфлійський Даниїл.

“Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико Антоній! Від імені членів Ради Митрополії та Консисторії, духовенства та вірних УПЦ США і Діаспори та з почуттям любові і духовної радості дозвольте висловити Вам щирі та сердечні вітання з нагоди 51 річниці священичої хіротонії. Ваша щоденна праця, яку Ви виконуєте на користь Церкви, високі моральні настанови та палкі молитви, допомагають нам усім у житті. Ви завжди наставляєте нас, ділитесь своїми знаннями, мудрістю Слова Божого та великою саможертовністю, і тим самим допомагаєте кожному з нас осягнути спасительну науку Господа нашого Ісуса Христа!”, – йдеться у привітанні.

Архієпископ Даниїл побажав митрополиту Антонію духовних та тілесних сил, здоров’я, многих і благословенних літ життя, щедрої Божої ласки та Божого благословення для духовної праці на славу Української Православної Церкви США та Діаспори.

“Многії і благії літа Вам дорогий Владико!”,  – підсумував архієпископ Даниїл.