УПЦ США запрошує помолитись за Україну

0
51

Два роки тому, 24 лютого 2022 року, життя українців було повністю змінено. Ми всі прокинулись на війні – війні, яку Росія розпочала проти України. Держава, яка роками мріяла повернути нашу країну у свої вбивчі обійми, знищити нашу незалежність, відкрито всьому світові заявила, що вона хоче вбивати всіх українців, знищувати все, що пов’язано з Україною.

Вже два роки Росія забирає життя у наших дітей, жінок, чоловіків, літніх людей. Її диктатор Володимир Путін віддає накази пускати ракети на житлові будинки, лікарні, школи, пологові будинки, садочки. Це, як називають російські пропагандисти, – денацифікація українського народу. Але весь світ знає і говорить відкрито: Росія влаштувала геноцид українців.

Та попри плани росіян, через два роки Україна стоїть. Незалежна, сильна, хоча й з глибокими шрамами. Чоловіки та жінки захищають свою країну, віддають свої життя за майбутнє. Ми втрачаємо найкращих, ми втрачаємо друзів, рідних, близьких. Ми залишаємось без своїх домівок. Та продовжуємо вірити, що жорстока війна закінчиться, Росія програє, а Україна розпочне нове життя. Низький уклін усім військовим, які відбивають атаки росіян і йдуть звільняти наші землі.

УПЦ США знову запрошує помолитись за Україну. Про це повідомляє УПЦ США на своєму сайті.

Молитовно запрошуємо вас на відзначення другої річниці війни Росії в Україні в День Спротиву. Ця подія зверне увагу на виклики, з якими стикається Україна, особливо підкреслюючи російську окупацію Криму та міста Севастополь.

Коли ми збиремося разом, щоб вшанувати стійкість українського народу, ваша присутність додасть сили та підтримки. Ми прагнемо створити простір для пам’яті, єдності та надії під час цієї урочистої молитовної події!

Зараз Україні допомагає весь світ, надаючи зброю, гуманітарну допомогу, дипломатичну підтримку. Ми продемонстрували світові, що Україна – це не частина Росії, це незалежна, самостійна зовсім інша країна, а світ показав, що готовий з нами боротись за справедливість та проти диктаторського вбивчого російського режиму.

Ми завжди пам’ятатимемо цей день. І дуже сподіваємось, що в 2025 році в цей день лютого ми будемо жити вже мирним життям без війни та повітряних тривог.

Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,

«Українське Слово»