Крок до зміцнення міжцерковних зв’язків

0
51

Українська Православна Церква США вітала в Духовному осередку Митрополії УПЦ США предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви архиєпископа Святослава разом із членами Священного Синоду УГКЦ. Ця зустріч знаменувала важливу подію для обох релігійних громад, сприяючи діалогу, порозумінню та єдності між українськими християнами. Про це йдеться на сторінці УПЦ США у Facebook.

УПЦ США ​​сприймає цей візит як символ солідарності та доброї волі, визнаючи важливість плекання стосунків у ширшій християнській спільноті. Завдяки діалогу та залученню обидві церковні структури можуть зміцнити свої зв’язки та працювати разом для досягнення спільних цілей, збагачуючи духовне життя своїх вірних і сприяючи загальному благу суспільства.

Нагадаємо, Глава УГКЦ з єпископами Постійного Синоду 7 березня здійснив візит ввічливості до предстоятеля УПЦ США (Вселенського патріархату), митрополита Антонія у м. Баунд-Брук. У храмі Святого Андрія Делегацію УГКЦ привітав також архиєпископ Даниїл Зелінський, очільник Західної єпархії Української Православної Церкви у США.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Архиєпископ Святослав разом з предстоятелем УПЦ США митрополитом Антонієм помолився за Україну. Глава УГКЦ промовив молитву українською мовою, очільник Православної Церкви в Америці — англійською.

Вони також помолилися разом за полеглих воїнів та невинних жертв війни в Україні.

«Дай, Боже, щоб ваші зустрічі у Вашингтоні принесли добрий плід і голос простих українців, в імені яких ви промовляли, був почутий», — побажав митрополит Антоній (Щерба).

Станіслав ГАЛИЦЬКИЙ,

«Українське Слово»