Вітаємо католиків з Великоднем!

0
52

Є у мами, є у татка
Ой, дівчатка, ой, близнятка –
Дві маленькі гарні доні,
Як горішки на долоні.
Звуть одне дівча Софійка,
Друга дівчинка Надійка.
Хто Софійка, хто Надійка –
Розпізнати не беруся.
Скоро Великодні свята,
І допитливі малята
Просять: – Розкажіть, будь ласка,
Пасха – правда, а чи казка?.
– Ні, не казка, дітки славні,
Свято це звичаїв давніх.
При його святім приході
Воскресає дух в народі.
Хоч скрутні часи бували –
Свято це не забували,
Бо колись в пасхальну весну
Наш Ісус Христос воскреснув.

Пасха Христова – величне і надзвичайно символічне свято. Свято воскресіння та оновлення. Наша віра у пришестя у наш земний світ, а потім воскресіння на небо Ісуса Христа, який є сином Божим, для всіх віруючих засвідчує перемогу життя вічного над смертю.

Ми щиро вітаємо українців та всіх християн світу, які 31 березня відзначають Великдень. Відзначають Пасху й на передовій, і в різних містах і селах зраненої України.
Вітаємо братів поляків, литовців, латвійців, естонців. Наших справжніх друзів і союзників у США, Великій Британії, Німеччині, Італії, Франції, Канаді. У Празі та Братиславі, Любляні та Загребі, Відні та Бухаресті, Мадриді та Лісабоні, Амстердамі, Копенгагені та Брюсселі. Мільйони людей у Швеції, Фінляндії, Норвегії. Усіх, хто цього дня святкує Пасху в Європі, Латинській Америці, Африці, Азії та Австралії.
Це – сучасний світ. Світ, який прагне жити вільно. Світ, у якому цінують життя, повагу та рівність кожної людини. На варті цього світу сьогодні стоїть Україна. Воює за свою землю та бореться за свої цінності.
Ми можемо сповідувати різні релігії, але ми однаково віримо у свободу. У нас можуть бути різні традиції, але є спільна для всіх – це захист рідної землі. Ми відзначаємо світлі свята в різні дати, але одна буде єдиною для всіх: для України та всього вільного світу.
Це День нашої Перемоги. Спільної. Неминучої. Перемоги світла, добра, справедливості, перемоги життя. Усього того, що символізує свято Господнього Воскресіння.
Хочемо побажати всім здоров’я, успіхів, наснаги, а особливо – Віри, Надії та Любові!

Із Великоднем!

Редакція газети «Українське Слово»