Куди мені подітися із своєю одинокістю?

0
23

Те, що навколо вас є люди не означає, що ви не є самотні. Насправді одна із ілюзій, через яку ви можете страждати, полягає в тому, що ви думаєте, що усі люди навколо вас мають усе: численних друзів, фінансово забезпечені, мають чудову сім’ю та справді щасливі. А ви якась дивна жінка чи чоловік. Ви не можете нікому довіряти, бо колись вам завдали біль. Ви нікому не подобаєтеся такими, які ви є. Вас ніхто не розуміє.

Все це навряд чи відповідає дійсності, проте вам воно здається дуже правдивим. А в протистоянні ваших почуттів та логічному мисленню, почуття завжди перемагають. Куди ж вам подітися із вашою самотністю?

Ідіть до свого Отця. Він почує ваші проблеми без презирства чи осуду. Він розповість вам, якщо ви Йому це дозволите, про Його безумовну любов та прийняття та про Його повне прощення ваших гріхів. Його батьківське серце болить за вас. Він почує ваші молитви і прийде вам на поміч. Ваш Спаситель Ісус Христос пережив жахливо одиноку дорогу на хрест, тому Він відчуває все те, що і ви. Ось Його обіцянка: “Бог самітних уводить додому” (Псалми 68:6). У Його спосіб, у Його визначений час, Бог дасть вам людей, які вас приймуть та будуть любити, людей, з якими ви зможете розмовляти, служити та любити. Дочекайтеся їх. Вони будуть відповіддю Бога на ваші молитви.

Підготувала Лінда ФІЛЛІПС

Фото з відкритих джерел