Куди мені подітися із своєю злістю?

0
22

Як ви злитеся? Ви з тих, хто миттєво спалахує показуючи гнів, а потім швидко заспокоюється наступного дня навіть не пам’ятаючи сварки? Аби ви пасивно гніваєтеся в собі і накопичуєте це все всередині? Що ж, ні те ні інше не є корисним для вашого здоров’я: “Отож, мої брати любі, нехай буде кожна людина швидка послухати, забарна говорити, повільна на гнів. Бо гнів людський не чинить правди Божої. (Якова 1:19,20).

Сам по собі гнів не є поганим—сам Бог гнівається. Наша проблема полягає в тому, що наші грішні сприйняття, міркування, судження та зриви є невірними. Інколи ми ображаємося на те, що не є образливим, довго думаємо про кривди та не хочемо прощати, насолоджуємося почуттям самовдоволення та праведності, і занадто переоцінюємо свою мудрість стосовно нашого покарання.

 

 

Чи гніваєтеся ви зараз у своєму серці? Будьте чесними. Куди ж вам подітися із цим? Не накопичуйте цей гнів! Не вибухайте гнівом! У своєму серці та думках, підійдіть до хреста нашого Ісуса та викиньте усе на ту землю, саме там, де капала Його кров. Відпустіть усе. Нехай Бог подбає про суд та покарання. Якщо ви стали жертвою, моліться, щоб Бог виправив ту людину. Якщо ви не праві, нехай прощення Христа омиє та зцілить вас.

Ви не є посланцем Божого гніву у цьому світі. Ви – Його посланець милосердя.

Підготувала Лінда ФІЛЛІПС
Фото з відкритих джерел