Боже зцілення

0
25

Життя може бути важким та сповненим невдач, проте ми завжди можемо довіритися Богу, Який допоможе нам це все подолати та приведе нас зрештою до нашої домівки на небесах.

Ми вже перемогли

Життя – це боротьба, яку неможливо обійти іншою дорогою. Життя важке, сповнене невдач, і кожен на цій землі стикається із труднощами. Відвідайте будинок пристарілих, в’язницю, відділення інтенсивної терапії для новонароджених, притулок для безхатьків, чи психіатричне відділення. Бувають дні, коли вам здається, начебто усі ми – група недієздатних людей. А на вухо Сатана вам нашіптує, що ви невдаха.

Насправді це не так. Фактично ви уже перемогли. Христос подолав гріх, Сатану, смерть, гріб та пекло. Через віру в Нього ви також отримуєте цю перемогу. Саме зараз. Уже. Ви від Бога, дітки, і ви перемогли їх [фальшивих пророків та злих духів], більший бо Той, Хто в вас, аніж той, хто в світі (1 Івана 4:4). Ви можете подолати вашу біль та невдачі, бо вони тимчасові. Вони є частиною життя, яке поволі минає та скоро завершиться.

На хресті Ісус змінює вирок Отця “Винуватий!” на протилежне “Не винуватий!” Своїм воскресінням, Христос проголошує та обіцяє, що той, хто увірує у Нього не загине ніколи.

Христос перебуває у вас. Ви пов’язані з Ним. Ви – частина Його тіла. І навіть якщо Сатана лютує від цього, ви можете розпочати свій переможний танець саме зараз, бо ви впевнені у результаті. Оскільки Той, хто у вас (Христос), більший за того, хто у світі (Сатана), настільки більшими є і ви.

 

Підготувала Лінда ФІЛЛІПС

Фото з відкритих джерел