УПЦ США продовжує нести світло надії та підтримки Україні

0
16

Непрості часи випали на долю українського народу останніми роками. Війна, економічні труднощі та гуманітарна криза спричинили величезні людські страждання. Про це йдеться на сайті УПЦ США.

Проте навіть у цих випробуваннях українці не позбавлені підтримки. Однією з організацій, які невпинно допомагають постраждалим, є Українська Православна Церква США.

Під керівництвом архієпископа Даниїла протягом останніх років УПЦ США значно активізувала свою гуманітарну діяльність в Україні. Мета цих зусиль – надати якомога ширшу допомогу тим, хто її найбільше потребує.

Церква координує поставку тон вантажівок з життєво необхідними товарами – їжею, одягом, медичними засобами тощо – до найбільш постраждалих районів, де часто інші організації не в змозі працювати. При цьому її волонтери ризикують власним життям, відвідуючи найнебезпечніші зони конфлікту.

Одним із яскравих прикладів такої самовідданої роботи є місіонерська діяльність о. Костянтина та його дружини Наталії. Вони їздять у найвіддаленіші селища й міста, що потерпіли від війни, приносячи там допомогу. Їхні візити дають людям не лише необхідні речі, а й почуття підтримки та надії.

Архієпископ Даниїл наголошує, що гуманітарна місія УПЦ США матиме продовження, поки це буде потрібно. Проте обсяги її роботи залежать і від підтримки ззовні. Церква закликає усіх, хто може допомогти, приєднатися до цих зусиль хоча б фінансовими пожертвами. Разом ми зможемо не лише полегшити страждання, а й продовжувати нести в українців світло надії на краще майбутнє.