Архієпископ УПЦ США Даниїл засуджує атаку РФ на лікарню “Охматдит” та закликає до рішучих дій

0
16

Архієпископ Української Православної Церкви США (Вселенського патріархату) Даниїл виступив із потужною заявою, засуджуючи нещодавній обстріл дитячої лікарні “Охматдит” у Києві та інші злочини, скоєні російськими загарбниками проти України.

У своєму зверненні архієпископ Даниїл висловив глибокий сум та обурення щодо “жорстокого бомбардування та вбивства невинних дітей”, назвавши це “яскравим свідченням глибини людської жорстокості”.

Він різко розкритикував мовчазну підтримку цих дій з боку Російської Православної Церкви та її союзників, заявивши, що “справжній духовний маяк має піднятися на захист невинних”.

Архієпископ закликав ООН, міжнародне співтовариство та уряд США вжити “рішучих і значущих заходів” для притягнення російського уряду до відповідальності. Він наголосив на необхідності застосування повної сили міжнародного права та моральної відповідальності проти таких звірств.

Даниїл також закликав вірян об’єднатися в молитві та діях, щоб створити світ, вільний від “нищівної війни та тиранії”, підкресливши, що захист невинних є “святим обов’язком”.

© ДСНС України