Митрополит Епіфаній охрестив 9 дітей родини Родікових з Макіївки

0
673

8 лютого 2019 р. у Варваринському приділі Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив таїнство Хрещення і Миропомазання над дітьми родини Родікових, які у 2014 р. стали вимушеними переселенцями через початок російсько-української війни на Сході України.

Бажання охреститися виявили як самі діти, так і їх батько Володимир Володимирович Родіков. Разом зі своєю дружиною Діаною Анатоліївною Родіковою вони проживали у Макіївці, але з початком бойових дій переселилися до с. Липовий Скиток на Київщині.

Загалом сім’я Родікових складається з 12 дітей – 5 рідних і 7 прийомних. Сьогодні 9 дітей прийняли це святе таїнство. Батько, Володимир Родіков, після Хрещення у своїй розмові з Блаженнішим Митрополитом Епіфанієм розповів, що у родині немає поділу на своїх дітей і чужих, адже всі разом складають єдину і дружню сім’ю.

Така важлива подія у житті кожного християнина стала можливою завдяки старанням Директора Національного заповідника «Софія Київська» пані Нелі Михайлівни Куковальської, до якої звернувся по допомогу і за порадою батько дітей. Після зустрічі пані Нелі з Митрополитом Епіфанієм було вирішено, що таїнство звершить Предстоятель у співслужінні братії.

Хресними батьками новоохрещених дітей стали люди, які займають різні посади. Серед них можна було побачити голову Васильківської районної ради Наталію Баласинович, голову Васильківської районної державної адміністрації Владислава Одинця, директорів шкіл, класних керівників дітей, працівників Служби по справах дітей, а також багатодітного батька, який у с. Личанка Києво-Святошинського району також зумів створити дитячий будинок сімейного типу, де зараз проживає 15 діток.

Цього дня хресним батьком для дітей став і настоятель Свято-Онуфріївської парафії с. Липовий Скиток прот. Сергій Стоянов.

Предстоятель Української Церкви привітав усіх дітей з прийняттям першого таїнства у їх житті і виголосив повчальне слово про важливість і необхідність Хрещення для кожної людини.

На звершення Його Блаженство новоохрещеним дітям надів натільні хрестики і передав усім присутнім в храмі солодкий подарунок.

Це перше таїнство Хрещення і Миропомазання для митрополита Епіфанія, яке він звершив після інтронізації в Святій Софії Київській.

Прес-служба Київської митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here