Предстоятель ПЦУ провів зустріч з Послом США

0
651

Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній 29 березня 2019 року зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом США в Україні Марі Йованович.

Під час зустрічі йшлося про актуальні питання сьогодення, зокрема сторони торкнулися релігійної та соціально-політичної ситуації в нашій державі, значення незалежної Церкви в житті суспільства, а також обговорили ті позитивні кроки, які Православна Церква України уже реалізувала за декілька місяців після Об’єднавчого Собору.

Митрополит Епіфаній відповів на запитання пані посла щодо внутрішнього життя Церкви, її соціального і просвітницького служіння.

Митрополит Епіфаній та посол Марі Йованович відзначили важливість для майбутнього України проведення демократичних президентських виборів.

Предстоятель Церкви висловив вдячність послу США за послідовну підтримку України з боку Сполучених Штатів Америки: «Ми дякуємо Вам за ті зусилля, які спрямовані на захист свободи віросповідання в усьому світі і в Україні зокрема. Також по-особливому вдячні за ту підтримку, яку Сполучені Штати як союзник і друг продовжують надавати Україні в цей важливий для нас і всього світу час», – зазначив митрополит.

На завершення митрополит Епіфаній вручив Марі Йованович пам’ятні подарунки. Зустріч відбулася у приміщенні Посольства США.

(За матеріалами прес-служби ПЦУ)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here