У Крилосі відбулась Всеукраїнська проща

0
449

Завершилась VІІІ Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос. Про це повідомили в Івано-Франківській архиєпархії УГКЦ.

Кульмінацією прощі стала архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав.

«Княжий Крилос радо прийняв Предстоятеля УГКЦ, а багатотисячний люд тепло привітав його гучними оваціями та щирою спільною молитвою», – йдеться у повідомленні.

Співслужили нашому Патріарху митрополити та єпископи, серед них архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин, архиєпископ і митрополит Львівський Ігор Возьняк, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь Семенюк, єпарх Чернівецький єпископ Йосафат Мощич, єпарх Стрийський єпископ Тарас Сеньків, екзарх Лукьций єпископ Йосафат Говера, екзарх Харківський єпископ Василій Тучапець.

В проповіді Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав звернувся до слухачів, роздумуючи над уривком Євангелія про двох сліпців, яких оздоровив наш Божественний Спаситель.

На завершення Божественної Літургії Блаженніший Святослав закликав присутніх прочан помолитись Символ Віри, в наміренні Святішого Отця Папи Франциска, а опісля уділив всім повний відпуст.

Архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир, в свою чергу, висловив слова подяки усім, хто спричинився до проведення VІІІ Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької чудотворної ікони Матері Божої., Владика склав вітальні слова Блаженнішому Святославу за його візит та постійну батьківську підтримку.

Митрополит Володимир подякував дітям, молоді, владі, духовенству, які своїми активними діями зробили можливим урочистості сьогоднішнього дня. Також владика подякував усім присутнім, які протягом цих двох днів молилися та просили Божого благословення для Батьківщини нашої України.

Завершилось богослужіння спільним виконанням гімну «Боже Великий, Єдиний» в наміренні кращої долі Батьківщини-України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here