Процес пішов!

0
444

Синод Елладської церкви підтвердив канонічність надання ПЦУ автокефалії та надав право архиєпископу Афінському вирішити питання її визнання
На офіційному сайті Елладської Православної Церкви опубліковано реліз за результатами засідання Священного Синоду, який відбувся 26-28 серпня цього року.

Відповідно до рекомендацій Синодальних комітетів з догматичних та канонічних питань, а також православних та міжхристиянських відносин з українського питання, Священний Синод ЕПЦ “визнає канонічним право Вселенського Патріарха на дарування автокефалії;  надає привілей Предстоятелю Елладської Церкви надалі займатися питанням визнання Церкви України”. 

«Українське Слово» повідомляло, що10 червня 2019 року Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній прибув до Константинополя (Стамбулу), щоб привітати Вселенського Патріарха Варфоломія з Днем тезоіменитства, який Його Всесвятість відзначає 11 червня.  У храмі монастиря «Живоносне джерело» відбулася вечірня, під час якої молилися Вселенський Патріарх Варфоломій, Архиєпископ Афінський і всієї Еллади Ієронім та Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, ієрархи помісних Церков. Після вечірні Митрополит Епіфаній виголосив коротке вітальне слово до Вселенського Патріарха, а також привітав Архиєпископа Ієроніма і подарував йому пам‘ятну панагію на честь своєї інтронізації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here