Держсекретар США відвідав храм ПЦУ при Головному військовому клінічному шпиталі

0
282

31 січня 2020 року Державний секретар Сполучених Штатів Америки Майкл Р. Помпео відвідав храм Покрова Пресвятої Богородиці при Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» Міністерства оборони України.

Як йдеться у повідомленні прес-служби Київської Митрополії Православної Церкви України (ПЦУ), настоятель храму військовий капелан протоієрей Олег Скнар ознайомив високоповажного гостя з історією храму та деталями свого відповідального служіння при шпиталі.

Так, отець Олег розповів, що за п‘ять років війни через Київський госпіталь пройшло понад 43 тисячі травмованих і поранених на Сході України захисників Батьківщини та висловив надію, що візит гостя такого високого рангу приверне увагу суспільства до того, що війна триває і до шпиталів продовжують надходити «борти».

Виявляючи підтримку бойового духу поранених військовослужбовців Майкл Помпео відвідав їх у палатах клініки травматології разом з головою департаменту військово-медичного управління генерал-майором Ігорем Хоменком, начальником Київського шпиталю генерал-майором Анатолієм Казмирчуком та полковниками Олександром Лашиним і Геннадієм Перовим.

Також начальник клініки травматології полковник Ігор Савка розповів відвідувачам про пацієнтів медичного закладу та перебіг їхнього лікування і реабілітації.

Наприкінці візиту Майкл Помпео висловив протоієрею Олегу Скнарю подяку за гостинність та можливість ближче познайомитися з православною традицією.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here