Вайнона Райдер та Пенелопа Крус випустили відео на підтримку Джонні Деппа

0
272

Понад три роки триває епопея з розлученням відомого голлівудського актора Джонні Деппа з акторкою Ембер Херд.

Джек Горобець одразу виплатив колишній дружині 7 мільйонів доларів, проте та вирішила «скачати» з нього ще й щорічні аліменти, з чим він ну ніяк не міг погодитися.

Відтоді й почалася непримирима війна акторки за своє матеріальне благополуччя, яка одразу звинуватила свого колишнього в домашньому насильстві.

Суд навіть заборонив Деппу наближатися до Ембер, щоб не було прецедентів. Проте Джонні весь цей час заперечував своє рукоприкладство.

Що цікаво, перша дружина зірки Лорі Елісон та цивільна — Ванесса Параді одразу підтримали Деппа, заявивши, що не припускають і думки про насильство з його боку.

На підтримку батька виступила й донька актора Лілі-Роуз, виставивши зворушливе фото, на якому батько вчить її, ще крихітну, ходити. Та, незважаючи на всі свідчення, суд триває й досі.

Днями на підтримку свого 55-річного колеги й друга виступили відомі голлівудські актриси Пенелопа Крус та Вайнона Райдер. Остання (Джонні зустрічався з Вайноною з 1989 по 1993 роки) заявила, що нікого не хоче звинувачувати у брехні, але не припускає навіть думки про насильство з боку Деппа.

«Я знаю його лише як хорошого хлопця, який турбується про тих, кого любить», — заявила актриса. 

Сторінку підготувала Оксана КУШІЦЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here