Mercedes-Benz та BMW відмовились від спільної розробки безпілотників

0
331
Mercedes-Benz та BMW відмовились від спільної розробки безпілотників

Припинення співробітництва колишні партнери пов’язують з “невдалим часом”.

Mercedes-Benz і BMW вирішили припинити спільну роботу над безпілотними транспортними засобами. Тепер два виробники розроблятимуть їх незалежно один від одного, кожен зі своїми партнерами.

Daimler та BMW підписали меморандум про взаєморозуміння в області безпілотних технологій на початку 2019 року. Він передбачав спільну розробку єдиної модульної платформи для автономних машин. В обох компаніях відбулись структурні зміни, проводяться антикризові програми для порятунку від наслідків коронавіруса, а розрив домовленостей став лише одним із “засобів порятунку”, адже розробка систем автономного руху коштує недешево.

При цьому, обидва концерни не виключають, що в майбутньому знову повернуться за стіл переговорів і відновлять спільну роботу над безпілотниками. Партнери-конкуренти також підкреслюють, що припинення співпраці в області безпілотників не вплине на інші спільні проекти. Мова йде про колективну роботу над електрифікацією модельного ряду, створенням інфраструктури для електромобілів, а також сервісами спільного користування автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here