Tesla несподівано збільшила виробництво електрокарів

0
1077

Tesla перевершила результат попереднього рекордного кварталу, коли постачання становило 88,4 тисячі автомобілів.
Попри коронавірус і півторамісячний простій головного заводу у Фрімонті, Tesla вражаюче наростила поставки. Про це повідомляє портал ITC.ua.

“За тримісячний період з квітня по червень автомобільна компанія Ілона Маска випустила сумарно 82 272 автомобілів і доставила покупцям близько 90 650 машин, що значно вище очікувань аналітиків – на Уолл-стріт оцінювали поставки на рівні 72 тисяч штук”, – йдеться в повідомленні. Відвантаживши у другому кварталі понад 90 тисяч машин, Tesla перевершила результат попереднього рекордного (за кількістю вироблених авто) кварталу, коли постачання становило 88,4 тисячі автомобілів. Результат другого кварталу нижче показника річної давності, коли було відвантажено близько 100 тисяч автомобілів, і показника в 112 тисяч машин, поставлених у четвертому кварталі 2019 року.
Як і раніше, велику частину в структурі становлять молодші моделі Model 3 і Y – 75 946, або 92% від загального обсягу вироблених за квартал машин проти 85% у попередньому кварталі.

На жаль, виробник не дає точних цифр в розрізі окремих моделей, так що скільки серед них новітніх Model Y, залишається лише гадати, як і про обсяги виробництва та поставок в розрізі заводів. У Tesla окремо згадала, що завод у Фрімонті (там випускають Model 3, Model S, Model X і новітню Model Y), простоював більшу частину кварталу за карантинних обмежень, вже повернувся до колишніх обсягів виробництва (якраз наприкінці травня компанія провела модернізацію, щоб до кінця року збільшити потужність з колишніх 500 тисяч до 600 тисяч автомобілів на рік).

Докладний звіт з кінцевими фінансовими результатами, як зазвичай, буде опублікований в кінці місяця, після чого можна буде поглянути на фінансові показники компанії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here