Дороги стануть безперешкодними: законопроект позбавляє «мирних» протестувальників федеральної допомоги covid19 з безробіття

0
831

Республіканський конгресмен Джим Бенкс (Індіана) оприлюднив законопроект під назвою “Закон про мирний протест”, який позбавить протестуючих, звинувачених у насильстві та пограбуванні додаткових державних допомог по безробіттю (через пандемію covid19). Мета полягає в пошуку фінансової відповідальності за збитки федерації.

“Якщо вас звинувачують у злочині, в якому задіяно більше співробітників правоохоронних органів, ви повинні заплатити за це”, – сказав Банкc місцевій WIBC-FM. За словами конгресмена, багато протестуючих встигають взяти участь у заворушеннях, оскільки це безробітні, які отримують державну допомогу, включаючи додаткові гроші на пандемію.

Банкc підтримує мирні протести, але виступає проти натовпу розлючених та агресивних екстремістів, які руйнують перекривають дороги, федеральні будівлі та пам’ятники, грабують магазини та насильство проти мирного населення.

“Ці люди не заслуговують грошей платників податків!” конгресмен категоричний.

Іванка Дудла,
“Українське Слово”