Volkswagen перетворить грецький острів на рай для електрокарів 

0
113

Керівництво Volkswagen і влада Греції домовилися про використання винятково електричного транспорту на острові Астипалея. Зараз на острові всього близько 1500 авто з ДВЗ. У багатьох європейських містах і деяких країнах вже домовилися про повний перехід на електрокари і відмову від автомобілів на викопному паливі у найближчі роки.

Насамперед це стосується заборони на продаж і експлуатацію машин з дизельними двигунами.

Новому тренду відповідає і найбільший німецький автовиробник, який зовсім недавно став винуватцем найгучнішого екологічного скандалу у історії автовиробництва. Так, мова йде про компанію Volkswagen, яка віднедавна гне лінію «електричного майбутнього» і також відмовляється від авто з ДВЗ.

Днями у Volkswagen презентували нову кампанію з розвитку електрокарів: керівництво автоконцерну з Німеччини підписало меморандум з владою Греції, згідно з яким на грецькому острові Астипалея весь транспорт замінять на електромобілі. На цьому острові живе трохи більше 1300 постійних резидентів і зареєстровані до 1500 видів транспорту.

У Volkswagen планують замінити весь цей транспорт своїми електричними моделями, враховуючи моторолери від SEAT і нову лінійку EV від Volkswagen — ID.3, ID.4 і BUZZ.

Проект також передбачає встановлення зарядних станцій, створення сервісів з оренди електровелосипедів, заміну системи автобусів на послуги каршерингу тощо.

Крім приватних авто замінити на електромобілі планують і транспорт поліції, служби екстреної допомоги та автопарки інших державних організацій. Повідомляється, що Астипалея буде забезпечуватися електроенергією за рахунок місцевих сонячних і вітрових електростанцій.

Очікується, що проект триватиме близько шести років.